Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvásparalízissel kapcsolatban...

Alvásparalízissel kapcsolatban, kinek milyen élménye volt már?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez az egész jelenség pontosan,de furcsa dolgok történnek ilyenkor velem.kíváncsi vagyok volt-e másnak is.
2010. nov. 26. 19:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tegnap is volt egy paralízisem,és furcsa hangokat hallottam,mintha gyerekek nevetgélnének,csak felgyorsított módban lejátszva hallottam.aztán láttam nagyfater ágyát,úgy ahogy régen kiskoromban volt a szoba másik felében,és hallottam a horkolását,de őt magát nem láttam.nem tudtam megmozdulni,hangot sem tudtam kiadni.aztán hirtelen elmúlt az egész.
2010. nov. 26. 19:49
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyfater meghalt 2001-ben.
2010. nov. 26. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha olyasmiről beszélsz,hogy ébren vagy de nem tudsz akaratlagosan mozogni,hangot kiadni csak fexel mint egy darab kő akkor olyan nekem is volt néhányszor elég rossz erzés.És nem biztos,hogy normális.
2010. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen arról beszélek,de a fenti dolgokat is átéltem közben.
2010. nov. 26. 19:57
 5/14 anonim válasza:

Szia!


Nekem állandóan ilyen van, ha délután szunyókálok. Mindig azt álmodom, hogy nem tudok fölkelni, megmozdulni, nagyon rossz érzés. Meg ilyen hülye hangok vannak, vibrál minden, meg bizsereg. Ezért utálok délután szunyókálni. Amúgy szerintem teljesen normális. Esetleg az nem normális, ha eddig neked egyáltalán nem volt, és mostanában rendszeresen van.

2010. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Még annyi, hogy az alvási paralízis az egyik legjobb alkalom a tudatos álom elérésére. Szóval jó dolgokat is ki lehet belőle hozni! [link]
2010. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ.amugy volt már kis koromban is.
2010. nov. 27. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Elég változatos: nem tudok mozogni, nem kapok levegőt, úgy érzem közben, teljesen ébren vagyok, mindenféle hangokat, beszélgetést hallok, vagy látom, hogy valaki ott áll az ágyamnál, vagy valaki leszorít az ágyra, néha közben beszél is hozzám. Szóval nekem elég durván zajlik.
2010. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó.Jesszus,ez durva! bár azért nagyfater horkolását se volt túl kellemes hallgatni...
2010. dec. 3. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy olvastam beugrott egy kép. Feküdtem az ágyamon, beteg voltam és homályosan anyukámat láttam ahogy megfogja a fejem. Aztán ránéztem az órára, és mint egy filmben elmosódva lassulva láttam a szobát, még mozgattam a fejem. aztán nem bírtam kiolvasni az órát, és ilyen hülye hanggal,valami sípolás szerűséggel így bumm beleszakadtam az ágyba és újra minden normális volt.
2010. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!