Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez különös? Vagy teljesen...

Ez különös? Vagy teljesen természetes?

Figyelt kérdés
Egyszer a Szomszéd és anyu valamiről beszéltek, de én úgy éreztem/ vagyis tudtam hogy az már egyszer megtörtént. Anyunak elmondtam és azt mondta vele is történt már ilyen. Úgy ledöbbentem
2011. jan. 9. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miről volt szó? :D
2011. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

hány éves vagy ??

amúgy 'természetes'... ezt hívják úgy hogy deja-vu

[link] ( mostcsakezt találtam ) google ezer infó van róla..

2011. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most a Deja vu-ről beszélsz? Csak mert az tök átlagos jelenség, mindenkivel előfordul, állítólag minél fiatalabb az ember, annál többször. Én most vagyok 19, és van, hogy elkap az érzés. Tök megmagyarázhatatlan, volt egyszer, hogy fél percig tartott. Beszélgettem valakivel, egyszer csak rámjött a fíling, és végig azt éreztem, miután mondott valamit, hogy tudtam, h ezt fogja mondani. Különös érzés, és kicsit ijesztő is.

Keress rá guglén, olvass utána.

2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok.. Nekem különös mert megkérdeztek és én meg mondtam hogy már egyszer kérdezték. De aztán kiderült hogy nem.

És az természetes ha azt éreztem éjszaka hogy valaki lehuzza rólam a takarót és reggelre lennt volt? Barátnőim azt mondtáák hogy lerugtam félelmemben.

2011. jan. 9. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez velem is sokszor előfordul de nincs benne semmi különös:D

már megszoktam.

2011. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszokni.. :(
2011. jan. 9. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
nyugi hozzá fogsz szokni ehez:) mást nem tudsz tenni :)
2011. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia.nekem is vannak ilyenek már 3 éve 12/L vagyok.mar megszoktam és mostanában már meg is álmodom.
2011. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mint már irták deja-vu!

Én most leszek 21 eddig is volt elég ritkán ilyen havonta kéthavonta esetle három is.

augusztusban elköltöztem otthonról 300km)pont annyi rá van irva a vonatjegyreXD)azota állandóan kisért.volt olyan hogy napjában többször van deja-vum.magyaráták ilyenekkel hogy az ember valamit csinál az reflexszerűvé vűlik és azért hiszi hogy csinálta mert tényleg.ami jol is hangzik.de azt árulja el nekem valaki hogy egy 300 km re lévő városban ahol ezelőtt soha a büdös életbe nem jártam olyan emberekkel akiket ezelőtt nem is hallottam róluk hogy lehet deja-vum hogy együtt megyünk az utcán?ráadásul volt hogy 3 órán keresztül volt deja-vum az eléggé borzasztó.mtehát szerintem nem függ össze a krral.j meg van ilyen is tényleg,hogy a kicsiknek jobban van mert a lélekvándorlás reinkarnációnak menőbben hangzik miatt hogy friss a lélek és frissek az előző életéből az emlékei ezért vannak a fiatalabbaknak.nekem olyen 15 körül kezdődtek jobban a napi és heti szinten ismétlődöek pedig egy uj városban.nem fogod megszokni,számomra elfogadható választ nem találta a gugliban de ha ráérsz érdees keresni és ha van számodra elfogadható belinkelhetnéd.köszi.

2011. jan. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez DÉJA VU! A többieknek üzenném, hogy ha túl gyakran van, az idegrendszeri problémára utalhat!!! Egy időben nekem is nagyon sok volt, el is kezdtem kutakodni a témában, és már majdnem odáig jutott a helyzet, hogy orvoshoz mentem, amikor ritkábbá váltak. Egyébként ellentéte is van, a JAMAIS VU, vagy micsoda, nekem az is nagyon gyakran volt akkoriban. Persze most is van mindkettő, de azért nem olyan sokszor, hogy betegnek érezzem magam tőlük. Olvassatok ti is utána ezeknek, ha még nem tettétek, szerintem nagyon érdekes téma! ;D
2011. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!