Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csokibarna természetes hajszín...

Csokibarna természetes hajszínem van, még egy éve volt befestve tartós hajszínezővel, de az teljesen kijött. Idén nyáron világosabb barnát szeretnék. Hogyan érhetném ezt el?

Figyelt kérdés
Szintén nem akarok rendes hajfestéket használni, hanem tartós hajszínezőt. Arra lennék kíváncsi ha világos szőke van írva a dobozra és azzal befestem a hajam és nem hagyom rajta a kellő ideig akkor milyen színű lesz? azt hallottam,hogy sárgás... valami oylasmi hajszínt szeretnék, ami jessica albának vagy emma watsonnak van.
2011. jún. 28. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem menj fodrászhoz, ott majd megmondják, hogyan lesz jó. szőkítéssel egyébként sem túl jó otthon kísérletezni.

egyébként, ha világosabb barnát szeretnél, akkor elöször szerintem le kell valamennyire szívni az eredeti hajszínedet, és arra rakni világosabb barnát.

2011. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, és ha sötétebb a hajad, mint amilyen színt szeretnél, akkor színezővel nem fog sajnos menni.
2011. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a világosítás megy színezővel is, de csak néhány árnyalatot. Egyik ismerősömnek világosbarna hajból sárgásszőke hajat csinált egy Palette szőkére színező, és az a szőke szín nem kopott ki, hanem még évekig bennemaradt, mintha festék lenne, csak nem olyan erős volt a színe, hanem sokkal természetesebbnek tűnt.
2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És onnan látszott, hogy bennemaradt, hogy amikor kicsit lenőtt neki, akkor kilátszott az eredeti barna hajszíne, és ezét újra kellett színeznie a haját, hogy ne legyen lenövés. Egyszer hagyta néhány hónapig, de nem kopott ki a szőke szín.
2011. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de pont attól félek,hogy sárgás színűre csinálja, mert nekem az nem tetszik... lehet megpróbálkozok sima világosbarnával,de az meg nem biztos,h befogja.
2011. jún. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!