Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vélemény? Ez csak véletlen...

Vélemény? Ez csak véletlen vagy lehet hogy ennyire kötődöm hozzá? És a másik?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez miért lehet? Még 7. osztályba jött egy fiú az osztályba és szerelmes lettem belé! Nem tudom miért, de mindig az volt az agyamban, hogy ő is bika (mint én, horoszkóp). Aztán kb. pár nappal utána kiderült, hogy ő is bika 5 nappal született utánam. Most 11-be megyek és már nem egy suliba járunk, de elég sokszor jár a fejemben. És van még az is, hogy amikor az órára nézek, gyakran, egy nap többször is mutat ugyanannyit (pl.17.17 vagy 09. 09. ) Ez miért van?
2011. júl. 25. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
"És van még az is, hogy amikor az órára nézek, gyakran, egy nap többször is mutat ugyanannyit (pl.17.17 vagy 09. 09. ) Ez miért van?" Talán azért mert jár? - -"
2011. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bretso ***** válasza:
100%
Véletlen. Véletlen. Téged pedig nem minősítelek.
2011. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én örülök ha akkor nézek az órára amikor több szám van egyszerre. én nekem a kevenc számom ami az órán megy a 11:11 és a 22:22. valamikor direkt figyelem hogy mikor vált és azt gondolom SZERENCSE!:D ha lemaradok akor meg pekh.nemtudom miért kapjátok mel annyira a vizet amikor több szám egyszerre van az órán...
2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sorry a helyesírásért!
2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az óránál gyakran előfordul ilyesmi:-))

A horoszkóp meg mindegy, hogy milyen:-) Millió ember születhet ugyanaban az órában,percben, ugyanott, mégis ég és föld módjára különbözhetnek egymástól. Vagy teljesen más jegyben születettek is lehetnek ikerszerűen egyformák:-) Semmit nem jelent a horoszkóp, csak annyit, hogy a naptárban épp minek nevezték el azt az időszakot:-))) Ja, és az ezoterikusoknak legyen miből élni:-)

2011. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Uuuramisten... Ha ennyire belezúgtál akkor vedd fel vele a kapcsolatot... Ha nem veszed fel vele akkor nagyon hosszú ideig még őrlődni fog benned ez a dolog.
2011. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!