Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez csak a véletlen műve...

Ez csak a véletlen műve lehet, vagy tényleg megérzek dolgokat?

Figyelt kérdés
többször volt, hogy mentem az utcán, és mondtam magamban: "na most elfognak mellettem száguldozni a rendőrök" és tényleg bevált. meg mielőtt meghallt a papám, mikor 3 éves voltam, igy később elmítette anyu, hogy naponta többször sírtam, ami nálam nem volt megszokott. meg két éve mikor a másik papám meghalt, elég furán éreztem magam, bementem a korházba a papámhoz, és éreztem hogy utoljára látom már. és hasonlóképpen voltam egy másik családtaggal, aki nem volt idős, csupán 37éves volt, hogy jöttem haza a korházbol első héten(mert két hetes volt) és mikor mentem hozzájuk, és beszélgettem vele, éreztem valahogy hogy ki kell használnom ezt az időt még valamiért. és következő héten csütörtökön nem meghalt ő is?!...meg suliban volt, hogy órán egy sms-t kültem el, és hirtelen egy kép villant be, illetve egy videoféle hogy a tanár jön hátra és megkérdi mi van a kezemben, és mivel ezek előtte már történtek, felvoltam készülve hogy a kardigánom ujjába bedugom a telefont ha jön hátra, és tényleg jött, így csak a füzetet találta a padban.. de ezt igy nem értem, tök fura.
2011. máj. 6. 11:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A dolgok nagy része amiket leírtál nem megérzés, hanem tapasztalat és logika műve. Tapasztalat, mert a múltban már történt hasonló és számítottál rá és logika, mert ha valaki a kórházban fekszik súlyos betegen és még öreg is (mint pl. "másik papád") az ember egy kis ész segítségével könnyen kitalálhatja, hogy hamarosan meg fog halni.

Nincs ebben semmi természetfeletti.

2011. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

ja és kihagytam hogy fészen kiirtam, még anno állapotnak egy olyat hogy "aki lájkolja annak megjosolom a holnapi napját"

3-an lájkolták, és abbol 2-nek eltaláltam? az is véletlen?

2011. máj. 6. 12:48
 3/33 anonim válasza:
kérdező ha ennyire ügyes vagy akkor nekem is jósold meg hogy mi lesz velem nyáron! nagyon fontos lenne
2011. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem szemétkedésből, komolyan, mondanál valamit velem kapcsolatban? Bármit. Külső, természet, esemény...Vagy a facen jó volt, hogy volt kép is? Ha mondasz valamit, őszintén megírom, hogy beletrafáltál-e.
2011. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

de nem mindig válik be:D

megpróbálhatom:D

akkor az utolsó előttinek mondanám hogy: a nyarad első felében jól fogod érezni magad, sokat jársz buliznii, de a második felében csalódni fogsz néhányszor olyanokban, akikre nem is számítanál.. azt, hogy jóértelemben, vagy rosszértelemben azt nem mondom meg..


osztán utolsó válaszoló: először is fészen nem néztem képeket, és nem tulajdonságokat mondtam nekik..hanem hogy mi lesz másnap nekik, és bejött kettőjükjnek..

csak sejteni tudom hogy lány vagy, és körülbelül ugy 23 éves... és van barátod..


ÉS TEEERHESS VAGY!!!:DDDx"DDDDd

2011. máj. 6. 14:44
 6/33 anonim ***** válasza:
lécci nekem is tudnál mondani vmit? mit érzel a párom visszajön még hozzám? és ha igen mikor? előre is kösszii :):) szeretnék én is megbízható megérzéseket, de engem mindig átbasznak
2011. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
attolfügg miért ment el
2011. máj. 6. 14:50
 8/33 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem 23 vagyok, hanem 35. Hogy van-e barátom? Férjem van. A terhességről pedig nem tudok, de az nem is derül ki első pillanatban:) Ja, és a

lány stimmel .:)Egyébként nem mondom, hogy h.lyeség amit írtál a megérzéseidről. Nekem is voltak olyan megérzéseim amiket nem tudok megmagyarázni semmi olyannal, hogy ez előre várható volt...

2011. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
ÉN pl mindent megérzek ,még azt is hogy mikor felelek németből és ha másnap nem fogok ,akkor nem is tanulok és bevált.Már ezek 6 éve folyamatosan beváltak.
2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Akkor tudjátok mit? Én is megpróbálom! Hátha sikerül. Szerintem a kérdező 18 éves fiú. De ha nem jönne be, akkor nekem is mondanál valamit hogy mi fog történni holnap? :D
2011. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!