Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek mi az a folt az...

Szerintetek mi az a folt az ingemen nagyon para, mert csak a képen láttam a blúzomon nem! Tükör előtt csináltam a képet! Olyan mintha vér lenne?! Van ennek valami jelentősége? A blúzomon meg semmi vagy csak valami szösz lehetett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 18:50
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
36%

Könyörgök találj jelet a melltartós képeken is és töltsd fel!! Kérleeeeeeeeek! :(((((((

Kérlek, nagyon szépen kérlek! :( :)))

Vagy nem gondoltál arra, hogy ha pucéran készítesz képet, akkor még több jel lesz? Ha én ott lennék Veled, akkor tele lennél jellel ;)

Csók cica:)

2011. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 19. 01:23
 43/48 anonim ***** válasza:
33%
Nem mertél volna arcos képet felrakni? Na de hova? :D Ezek szerint már előre tudtad, hogy ott lesz a folt? :D Tényleg volt már ennél jobb kamukérdés..
2011. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Úgy ollóztam le, ha annyira tudni akarod! Egyébként tudjátok mi a félelmetes, az hogy néha olvasok itt olyat amire én is mindig legyintek, hogy kamu az egész és most, hogy erre valaki azt mondja, hogy kamu most már elgondolkodtam, hogy mi van ha az sem volt kamu amiről én hittem! Na de mindegy is lényeg a lényeg, hogy én tudom, hogy egyáltalán nem kamukérdés és ha fejre állok se tudok meggyőzni senkit erről! Köszönöm a válaszokat és betudom annak hogy a fényképezőgépemmel volt a baj! Vagyis ez megnyugtatóbb!
2011. ápr. 23. 21:22
 45/48 anonim ***** válasza:
Szösz, bogár, gyengélkedő fényképezőgép..:) Bármelyik lehet, és a szöszt is simán lesodorhattad, a bogár továbbrepült, a fényképezőgép meg fényképezőgép:D Ne aggódj!
2011. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Vagy esetleg te csináltad photoshoppal -.-"
2011. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A túlvilág üzenete hogy bár fiatal vagy menj el mellrák-szűrésre.
2011. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Úristen! Be ne dőlj már a sok hülyének! :D

Ha a bal melled feletti izét érted, akkor szerintem az csak árnyék

2011. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!