Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nimfát láttam vagy mi a szösz?

Nimfát láttam vagy mi a szösz?

Figyelt kérdés
Már az első mondatra beírnátok, hogy kamu csak előre figyelmeztetlek hogy nem az és elég furcsa. Na szval mindennap kimegyünk bicajozni barátnőmmel az erdőbe ahol van egy folyó és közel leülünk hozzá,mindig egy ösvényen megyünk ahogy mások is szoktak, nagyon kicsi faluban lakunk és ez kinnt van a faluból csak néha és kevesen járnak ki oda, néha horgászni is voltak ott szval be kell menni az erdőbe de ilyen kis úton, szűk szval ösvény és meghallottunk barátnőmnmel egy kacajt mikor a folyóhoz tartottunk ráfogtuk arra hogy valakik biztos vannak ott, de közben oldalra néztem és bennt a bozótosban megláttam egy lányt aki ilyen zöld selyemruhában volt a haja dús és szőke volt, szépen össze kötve borostyánnal, és mosolygott a következő pillanatban meg befuttott a bokorba. először nevettem egy nagyot és mondtam barátnőmnek hogy ott volt egy dilis csaj és bement a bokorba ő is csak nevetett. itthon viszont utánanéztem. most akkor nimfa volt vagy egy őrült csaj? :S:S:S én L/21 legjobb barátnőm L/23 ... :S
2010. júl. 2. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát nemtudom , ha tényleg láttad akkor biztos az :D

de szerintem kamu :/

2010. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze hidd el a helyedben én sem hinném el, de olyan fura még mostis kavarog a gyomrom annyira gondolkodok h most valós vagy irracionális a dolog =|
2010. júl. 2. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak nehogy rádjöjjön a szapora a nagy gyomorkavargástól!
2010. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy valami idiota bolcsesz vagy termeszetkedvelo volt. En nem tulajdonitanek neki tul nagy jelentoseget.
2010. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

77%!


Te voltál az, aki a tudományok témakörben leszóltad azt a 19-század kedvelő gyereket, mi?

2010. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolso: Fogalmam sincs, mirol beszelsz. Hogy jon ide a 19. szazad?
2010. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt egy 77%-os abban a témakörben aki egy 19. század és természetkedvelő bölcsésznek készülő gyereket szólt le, és gyanús volt, hogy itt is valaki 77%-os és ugyanúgy "természetkedvelő bölcsész"-nek nevezte a "nimfát".
2010. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Én csak nimfapapagájt láttam...
2010. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Mért nem nézted meg a bokorban hogy ott -e van akkor kiderült volna hogy mi volt az :D

de ha nimfak léteznek akkor tündérek is léteznek és szellemek is és demonok is és mindenféle fura lény amit mi még nem látunk.

2010. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem megtestesült a tudatalattid;) mondjuk egy fiúnak elég fura xD
2010. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!