Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt vagy teljesen véletlen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt vagy teljesen véletlen? -normális válaszokat-

Figyelt kérdés

Tudom, hogy unjátok, a nézős kérdéseket, de ezt muszáj megkérdeznem :D

Szóval a fiú elég csajozó gép. Múltkor ott állt körülötte, kb 4 csaj, ő meg, oda jött hozzám megfogta vállam és köszönt. Mindig azt veszem észre, hogy néz. Van egy közös ismerősünk és amikor beszélgettünk oda jött ez a fiú és egy végigsimította a kezét a hátamon, de nem reagáltam, de lehet tök véletlenül csinálta.

Szóval bármi esélyem lehet nála?

16/L 17/F


2010. nov. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, de vigyázz magadra. te magad írtad, hogy csajozógép. légy óvatos.
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2010. nov. 23. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
arra, hogy vigyázz nehogy téged is csak fűzzön mint a többi lányt
2010. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Todod, kutyábol nem lesz szalonna!! Az ilyen csajozogépeknek mindegy hogy milyen vagy, csak az a lényeg, hogy lány legyél...Tapasztalatbol mondom :(

17/L

2010. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hűha, 17 évesen elég tapasztalatod van ahhoz, hogy így általánosíts.:DD

Az én barátom 20 éves koráig 'csajozógép' volt. (az nem kifejezés) Összejöttünk és féltem is, amiért ilyen. De belém szeretett, azóta teljesen kifordult önmagából, a régi ismerősei rá sem ismernek (na ez az amikor kutyából szalonna lesz). 3 éve vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk. :)

2010. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!