Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek valamennyire működik a telekinézis?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon ide akinek tényleg működik!
2011. jún. 1. 22:27
1 2 3
 1/24 Killgun ***** válasza:
Nekem működik.Mire vagy kíváncsi?
2011. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Persze, tegnap is idelebegtettem magamhoz a Szabadság-szobrot.
2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Én még csak ifjú padavan vagyok de a jedimesterem már megtanított hogyan használjam az erőt, és felemeltem egy kocsit.
2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Nekem csak akkor megy, ha mérges vagyok és őszintén kívánom. A multkor is a tanár fejére esett a virágcserép és tökre szégyelltem magam. Szerintem ne kívánd hogy neked is működjön.

15/L

2011. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem menet, de szeretném egyszer olyan szintre fejleszteni, hogy a villanyórát megállítsam !
2011. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező: Te tényleg hiszel az ilyen gyerekmesékben? Senkinek sem megy, mert ilyen egyszerűen nem létezik. Csak kéne tanulni, és nem csak elhinni mindent, amit olvasol valahol.
2011. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Attól még hihet benne, hogy te hülyeségnek tartod.:)

Nálam működik. Délután hangosan kimondtam, "hű de meginnék most egy sört!" Fél perc múlva már a kezemben is volt anélkül, hogy megmozdultam volna.



Imádom a barátnőmet. :)

2011. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha kiváncsi vagy rá hogy hogy smint működnek ezen dolgok lapozd fel Denning és Philip A pszihikus erők hsználatáról c könyvét. Vagy egely györgy Titokzatos erők c könyvét. Ők próbálták megfejeteni az alapokat és magyarázatot találni a jelenségekre.


Ami persze nem jlenti azt hogy meg is találták. Minden esetr nagyon jó kezdésnek. Azután majd magad is látni fogod a gyakorlások során hogy hogy is megy ez.


Eddigi legnagyobb telekintekitus sikerem az a Psi wheel néven futó kísérlet volt de tudok vizen lebegő nagyobb tárgyakat ( gumimatrac pl) és egy ponton rögzített lógó dolgokat ( pl bevásárlóközpontban biztos láttál lógó reklámokat lufikat stb..) megmozdítani abba az írányba amerre szeretném.


Lehet hogy nem hangzik túl nagy teljesítménynek de aki próbálta már fejleszteni ezen képeségét tudja mennyi energia szüksséges ahhoz hogy megmozdíts valamit.


Jó mulatást. A szkeptikusoknak pedig azt udom mondani hogy puding próbája az evés... És hogy ez nem hit kérdése hanem bizonyítható kísérletekkel alátámasztható jelenség!

2011. jún. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező !


Ha az előttem tanácsolta könyveket elolvastad, ahol olyan szaktekintélyek véleményét olvashatod, mint Egely akin röhögnek az egyetemene a tanárok és mégsem sikerűlne, akkor sem szabad feladnod. Olvass még ki tengernyi könyvet méregdrágán, hogy meg leld az igazságot.


A végén rá fogsz jönni, hogy a semmire pocsékoltál pénzt, időt, energiát :D

2011. jún. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Carrie White válasza:


Szia.

2011. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!