Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez valamiféle telekinézis?

Ez valamiféle telekinézis?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy szám amit hallgattam laptopon, és megnyomtam a pause gombot, aztán tettem vettem, gondoltam jó lenne megint meghallgatni és a dal elindult magától pedig hozzá se nyúltam a géphez, vagy van hogy bekapcsolom a laptopot, és még iszom a kávét előtte, aztán azon jár az agyam hogy be kéne indítani a netet és beugrik a program anélkül hogy hozzáérnék a géphez... fura azért, mégha van is rá magyarázat:)
2011. júl. 9. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Telekinézis nem létezik.
2011. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Bármi lehetőséges
2011. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Vírus is lehet.
2011. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Won ***** válasza:
35%
Lehetett telekinézis,de lehet h egy gondolatolvasó vírus.
2011. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy a Teleki néz is :D
2011. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

szerintem nem.

vagy lehet.

Telekinézissel csak kicsi tárgyakat lehet mozgatni.


szerintem vonzás törvénye is lehet.


de ezosként szerintem ez nem ezos dolog volt hanem valami átlag csak nem emlékszel talán rá.

2011. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Minek kell minden apró kis hétköznapi dologba belelátni ilyen baromságokat? Beindult az magától, és kész. Én a helyedben nem itt kérdezgetnék, hanem marha gyorsan lefuttatnék egy vírusellenőrzést!
2011. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gondolatolvasó vírus:) egyébként már tv-vel is tapasztaltam hasonlót, volt hogy átkapcsolt magától másik csatornára stb. nekem egyébként a zene volt a legfurább, mert azt hittem egy idő után ha sokáig van leállítva elindul, de kipróbáltam és nem, és pontosan abban a pillanatban indult el, ahogy rágondoltam hogy elkéne indítani:)
2011. júl. 10. 08:06
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Velem is volt hasonló.Egymás után 4 zeneszámra gondoltam és pont sorrendben következtek egymás utén.Szerintem létezik telekinézis,de nem hiszem,hogy ez az volt.
2011. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

1.a telekinezis azt jelenti, hogy targyakat tudsz mozgatni, szoval ez nem az

2. Talan valami mas kepesseged van:P

3.Vagy szellem van a hazadban, aki segit neked...

2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!