Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek a sötétben. Hogyan...

Félek a sötétben. Hogyan győzhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miért.Mindig is bátor voltam,de eddig nem féltem a sötétben,csak pár hónappal ezelőtt kezdtem el..
2011. jún. 22. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Fiú vagy vagy lán?
2011. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
12/L
2011. jún. 22. 20:49
 3/23 anonim ***** válasza:
Jah akkor majd elmúlik:) De am ez természetes dolog.Mindenki fél a sötétben még a felnőttek is csak nem vallják be!
2011. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem a sötétben és nekem segített az, hogy nagyon elgondolkoztam rajta, hogy tulajdonképpen mi is a bajom a sötéttel. Számodra miért félelmetes? Én azt hittem, hogy ha sötét van, akkor a sötétben bármi ott lehet. Bárki ott állhat, letépheti a fejemet, rám ronthat stb. Neked mi a legnagyobb bajod a sötétséggel?
2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Örökké félni fogsz, mint mindenki. Lehet, hogy azt hiszed, elmúlt, mert a szobádban éjjel pl. nem félsz, de ez csak látszat, ami épp elég.
2011. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szinte minenkinek ez a baja.Állsz a sötétben elkezdessz hangokat hallani képzelődsz meg ilyenek.Am én is ettől féltem,h bárki rám ugrik valami arcot vagy ehhez hasonlót meglátok.
2011. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor félek a sötétben ha egyedül vagyok a lakásban... Mint pl most... fogalmam sincs, mikor fogok elaludni... TVt szépen beállít 2 órára és próbálkozik :) (Remélhetőleg nem horrort adnak) Talán az ősember is félt a sötétben...

28/N

2011. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Tom Benko ***** válasza:
Az ember a világról szerzett információit 80%-ban vizuálisan szerzi be. Sötétben nem látsz, tehát bizonytalan, hogy bármi, amit tapasztalsz, azt jónak tudod-e be. Ha eleve negatívat feltételezel, biztosabb, hogy életben maradsz. Tehát az evolúció egyszerűen kiválogatta azokat, akik féltek a sötétben. Ez a félelem mindenkinél máskor jelentkezik, de el lehet nyomni. Legtöbbször egybeesik a kamaszkor kezdetével, mivel ekkor kezd az ember önállósulni, és kiszakad a szülei "uralma" alól, akik révén ezt élelmet el lehetett nyomni.
2011. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Nikcsii. válasza:
Felkapcsolod a lámpát.
2011. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

a lámpa nem éghet örökké. bár én mindig lámpánál alszom, mert 2máspercet se birnék ki sötétben

13/L

2011. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!