Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nagyon nagyon félek a sötétben...

Nagyon nagyon félek a sötétben, mert még jobban félek a szellemektől :S Mit tegyek? Van valaki aki legyőzte ezt a félelmét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
38%

én is félek, ezért általában anyával alszom :D

nem merek sötétbe egyedül maradni a szobámba mióta egyszer annyira féltem h idegbe volt a gyomrom egész éjszaka, nem mertem kinyitni a szemem, összekuporogtam és bőgtem xd

lol és 18 éves vagyok xDD

2011. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
én is így vagyok vele :/
2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
0%
szerintem ez gyerekes.
2011. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:

Én is félek a sötétben, de ezt csak itt, név nélkül vallom be nektek, mert nekem ilyen idős korban ez már nagyon gáz! XD

32/N

2011. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Hm... lelkiismerettel minden rendben? o-o
2011. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim válasza:
100%
Én is féltem a sötétben a szellemektől, de volt rá példa, hogy az ufóktól vagy Freddy Krueger-től (Rémálom az elm utcában). Ha nagyon fáradt vagy, akkor örülsz, hogy alszol, nem pedig a képzelt dolgaiddal foglalkozol.
2011. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:

iiigeeen???

érdekes, hogy én azóta félek a sötétbe mióta szüleim elváltak (fél éve) és érettségi-para(kb ez is fél éve) van..

2011. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Nekem am ez már egyszer elmúlt, csak a múltkor megnéztem a paranormal activityt és kész... nagyon félek!!!!! Folyamatosan kitalálok vmi félelmeteset és nem tudom visszafogni. :S

Ha teljes csend van az a bajom, mert hallok minden kis neszt, ha ezt nem akarom hallani és elkezdek zenét hallgatni akkor is félek, mert nem hallanám ha vmi baj lenne. :/

Elég rossz.

Meg amikor nagyon melegem van akkor is betakarózok teljesen.... pedig már izzadok..

hú am tiszta nevetséges, de nem tom mit tegyek ellene

2011. jún. 2. 14:29
 9/58 anonim ***** válasza:
84%
Én is féltem úgy 5 éves koromig, majd rájöttem, hogy nincs mitől félni.
2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
jah és tényleg ilyen ufós szellemes gyilkosos dolgok engem is félelemben tartottak, de mára már semmi ilyen hatásuk nincs. Rá kell jönni, hogy ilyen szellemek, meg Fredik nincsenek. Szépen vezesd le magadban többször, hogy ha lennének, már tömegével hallanánk ilyenekről és te is már láttál volna ilyet és már nem kellene élned + ha mégis volnának ilyenek és eljönnek érted akkor úgysem tudnál ellenük tenni, vagyis csak magaddal tolsz ki, ha feleslegesen szorongsz. Ezzel csak a saját életed rövidíted meg ezen szorongj akkor már.
2011. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!