Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az sokszor van rémálmom, és...

Az sokszor van rémálmom, és állandóan félek este a sötétben. Miért?

Figyelt kérdés
Furcsa dolog, de folyton félek a sötétben... Iszonyúan utálom.. Mit tudok tenni?
2011. aug. 19. 22:28
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Tudomásul veheted, esetleg némi akaraterővel leküzdheted.
2011. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Klausztrofóbiás vagy. Húzd fel este a redőnyöket.
2011. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Volt már ilyen nekem is, én imádkozni szoktam, nem vicc, kérem az égieket, hogy vigyázzanak rám. Általában megszoktam nyugodni és eltudok aludni.
2011. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

logikus ösztön, mivel a sötét a legfontosabb érzékszervedet "lövi ki" : a szemed...

nyilván az emberben benne van, hogy ha akkor történik valami, nem tud védekezni mert a többi érzékszerve nem elég fejlett hozzá..

logikus

és hogy mit tehetsz ellene...hagyj égve valami enyhe fényű dolgot... vagy tarts magad mellett egy zseblámpát (bár ha az elgurul vagy nem találod elsőre az még roszabb mintha ott se lenne, szóval inkább az 1. verzió)

2011. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is félek.

de nekem valaki azt mondta,hogy a lábad picikét lógjon le az ágyról(utána visszafeküdhetsz rendessen) és képzeld el hogy egy burok vesz szépen lassan körül(mintha egy átlátszó labda venne körül)és képzeld azt hogy ez egy olyan dolog hogy senki és semmi nem bánnthat Téged.

Én mióta ezt csinálom nem félek^^

2011. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocsi előzö vagyok.Én is féltem.
2011. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!