Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most mit tegyek? (fontos)

Most mit tegyek? (fontos)

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek hülyének nem kamu.

Full sötét volt a szobámba, és valami fény villant a falra, eltünt, majd 3 modperc múlva újra megjelent. A tesóm azt mondta, látott már ilyet, csak zöldbe.

Ja és nem az első eset. Nem merem anyumat megéri, hogy vigyen el pszichológushoz,mert zizinek nézne, és sztem nem vinne el.

Nm merek már sötétbe lenni, és erről senkinek nem merek beszélni, mert csocsis dolog.

Ez igy nem mehet tovább.


2011. jún. 22. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Hühh...érdekes a kérdés...

Nővéred azt állítja látott már ilyet, egyik verzió az hogy szivat. A másik az hogy igazat mond, akkor viszont nem kell a dilidoki hanem arra kell rájönni hogy mi a franc lehet ez.

Mindig ugyanoda vetül? Sötétítőt be szoktad húzni elalvás előtt? Hányadikon laksz? Ezek általában hány órakor szoktak lenni?

2011. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Lézerrel szórakozó elmebeteg szomszéd?


> Nm merek már sötétbe lenni, és erről senkinek nem merek

> beszélni, mert csocsis dolog.

Tulajdonképpen mi bajod van neked azzal a fénnyel?

2011. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves első komentelő!

A tesóm nem szivat, mert tudja hogy ez engem zavar, nem ilyesztene meg mégjobban.

Igen mindig ugyanott, de más formában. És igen leszoktam húzni a sötétitőt. De tök olyan, mintha az ágyam alól világitanának ki. Éjjel.

2011. jún. 23. 00:17
 4/21 A kérdező kommentje:
mi bajom van vele?félek tőle, mert nem tudom mi világit oda.
2011. jún. 23. 00:19
 5/21 A kérdező kommentje:
ja és kertes ház. gondoltam, hogy az utcáról a lámpa, de a házunk előtt nincs lámpa, és külnben is a lámpafénye nem folt,
2011. jún. 23. 00:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Szentjánosbogár? Vagy számítógép-lámpa / folyosóról lámpa csillanása?

Nekem éjjel szokott így káprázni a szemem, de azok mozognak és színt váltanak. Próbálok racionális magyarázatot keresni, de ha nagyon zavar akkor kérd meg tesódat hogy aludjon nálad egy matracon, aztán szólsz neki ha megint fény van.

2011. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
ágy alatt régi világítós félig lemerült zenélős játék??
2011. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem gép, és nem játék. Azthiszem télleg elmegyek egy pszichológushoz, mert élőben könnyebb

azért kösönöm!

2011. jún. 23. 01:11
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a magyartanárod az. Ilyen helyesírással nem csodálom, hogy riogat. ;)
2011. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha fényeket látsz akkor szerintem pszihológushoz hiába mész, az nem tud segíteni, meg nem mondja h mi az, csak akkor menj hozzá ha ugy érzed elmebeteg vagy..
2011. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!