Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzem azt minden éjjel...

Miért érzem azt minden éjjel hogy valaki téblábol körülöttem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

14:24, te meg nem tudsz írni. :D


Hogyan érzed? Van egy ilyen érzésed, vagy konkrétan valamilyen érzékszerveddel vetted észre?

Csak éjjel?

Másnak van ilyen tapasztalata a házatokban?

Kicsit bővebb infót kérünk! :D

2011. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%
Mert valaki téblábol körülötted.
2011. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
hallom hogy körülöttem ropog a parketta, de ha nappal hallgatózok egyáltalán nem. sokan azt mondják hogy a hőtágulás miatt van, de még érzem is. nem tudom leírni, csak úgy érzem. mintha ott lenne mellettem, mintha nézne rám.
2011. jún. 23. 18:13
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, a padló apróbb reccsenései mellett néha úgy érzékelem, mintha valaki csoszogna a szőnyegen, vagy végighúzná rajta a lábát. Nagyon félelmetes és fogalmam sincs, hogy mitől lehet, de én már a TV halk hangjai nélkül nem is tudok elaludni. Érezni valamiféle jelenlétet, valóban, minden szőrszál felfelé áll rajtam (régen mintha még leheletet is éreztem volna az arcomon-nyakamon), de mindez nyilván valamiféle képzelgés lehet... nem tudok másra gondolni, az ember valahol be van programozna a védelmi reakciókra, ha gyanúsat észlel, inkább feltételez mögötte veszélyt, mint hogy ne adj' Isten beüssön a krach :D
2011. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:

En is szoktam ilyet erezni.Multkor fullhallgatoval a fulembe hallgattam a zenet, es ugy is ereztem, de probaltam nem figyelni.

Multkor annyira ereztem, es annyira hallottam a hangokat, es ereztem, hogy valaki van a hazban, hogy meg remegtem.De probaltam nem figyelni, de nem igazan sikerult.

Amugy vannak, olyan emberek, akik hisznek a termeszetfeletti/lehetetlen dolgokban.En peldaul mar kiskorom ota ilyen konyveket, meseket, filmeket neztem, es mind ilyenre beindul az agyam.Tudom, hogy hulyeseg, de en azert hiszek benne.

2011. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

FIGYELEM!!!


Ma még éjfél előtt ágyban voltam, és még éjfél előtt el is aludtam, és nem hallottam őket!!

Egy film szerint a szellemek éjfél után aktivizálódnak. Ez nem furcsa egy kicsit? :S

2011. jún. 24. 09:17
 7/41 anonim ***** válasza:
Lehetséges a hötágulás is, meg a szellemek is. Javaslom egy hétig fényképezd körbe a lakást minimum este felé sötétben, és ugyan ezt hangrögzítövel. De ezt csak ha van veled valaki. Ha van bátorságod, akkor is fotózhatsz, ha élyszaka észleled ezeket a dolgokat. De ennek mindig megvannak a veszélyei. Ha nem találsz semmit, akkor hötágulás.
2011. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
miért veszélyes?
2011. jún. 24. 12:08
 9/41 anonim ***** válasza:
Amennyiben az entitás rossz indulatú, feldühítheti. Ezért mondtam hogy SOHA ne csináld egyedül, amíg nem tudod az entitás hova tartozását.
2011. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
de bakker mit árthat nekem? megöl?
2011. jún. 24. 18:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!