Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A temetőben tényleg vannak...

A temetőben tényleg vannak szellemek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 09:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

hogyne


a szörnyek pedig az ágyad alatt, a hangok pedig a fejedben

2011. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha léteznek mindenképpen előfordulhat pár, de szerintem emiatt nem kell aggódni, max. hogy ha egy temető közepén laksz. Jól el vannak azok ott is magukban :P!
2011. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 knakx ***** válasza:
egy legenda szerint a temetoben elsonek eltemetett koteles vigyazni a tobbiek nyugalmara. bar nem tudom, hogyha bekeben halt meg es nem maradt itt a lelke akkor mellozheti koteleseget.
2011. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ott nincs semmi. Az tényleg egy nyughely, és ezt úgy mondom, hogy egyébként hiszek a szellemekben.

Régen úgy gondoltam, hogy este milyen félelmetes lehet a temetőben sétálni, aztán néhány éve úgy alakult, hogy sötétben mentem be egy temetőbe. Egy ismerősöm meghalt, de nem tudtam elmenni a temetésére. Így egy barátnőmmel megbeszéltük, hogy a temetés napján este ha haza értünk azért elmegyünk a temetőbe. Mikor oda értünk rájöttünk, hogy nem is tudjuk merre keressük a sírt, úgyhogy ketté váltunk és elkezdtük keresni. Tök sötét volt az orromig se láttam. De egy csepp félelem se volt bennem, pedig én azt tudok félni. A temetőkben az egyetlen ijesztő dolog, az maga az elmúlás gondolata, hogy mind így végezzük.

2011. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
nem mindbe de 1-2be lehet és ha van is 0-6közöt lennének ott fökép.
2011. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Előfordulhatnak, de semmiképpen sem a temetőben. A szellemek olyan helyen kísértenek ahol életükben sok időt töltöttek, és kicsi az elektromos aktvitása a környéknek. Tehát egy szellem egy energia lenyomata egy embernek, amit egy másik ember vagy gépek könnyen elfoszlatnak. De mivel a temetőben nem élnek nagyon, ezért ott nincsennek szelemmek.
2011. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
nagyobb az esélye, hogy egy csövesbe futsz, mint szellembe
2011. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
aztaaaaaaa:O
2011. jún. 27. 18:33
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
én nem szellemeknek mondanám, inkább csak az az energia, ami egy emberből távozik ha meghal. De ez tényleg csak energia tehát bennünk is ugyanez az energia van, és mikor meghalunk, csak ez marad utánunk. én nem félek tőlük, mivel ha megkéred h menjen el, mert rohadtul megijeszt, vszínű nem fog bántani. A kutyák meg macskák ezeket jobban érzékelik, van mikor ugat a kutya 1 pontra, le is fényképezték, és egy energiagömb volt az. Én aludnék is temetőbe XDXD ugyanolyan mint más hely
2011. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
28%
A temetőben márpedig VANNAK! Mert én ott nagyon szoktam félni, felnőtt ember létemre. Viccen kívűl mondom a legnagyobb komolysággal!
2011. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!