Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha nem lehet a huzatra fogni...

Ha nem lehet a huzatra fogni ( mert nincs huzat ), akkor szellemek vannak a házunkba? XD

Figyelt kérdés

Nem félek, inkább mulatságos, mégse tudom hogyan megmagyarázni...

A házba nincsen se huzat, se akkora levegőjárás, ami képes lenne becsukni egy ajtót ( nem csapta ), ugyanis az előbb kijöttem konyhából és becsukódott utánam az ajtó, bementem fürdőszobába és a csapból lassan, de folyamatosan folyt a víz, amikor meg visszamentem a szobámba, ment a TV :D :D :D


2011. aug. 28. 09:01
1 2
 1/11 x) ***** válasza:
73%
nem valószínű hogy szellem rengeteg más magyarázat lehet... az ajtó néha utánam is becsukódik nem olyan nagy szám :)
2011. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
valaki biztos nem zárta el rendesen a csapot.
2011. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

érdekes, napok óta egyedül vagyok itthon, és annyira zizi nem vagyok, hogy a csapot ne zárjam el este rendesen és csak reggel vegyem észre xD

Az ajtóról meg annyit, hogy teljesen ki volt nyitva, nem szokott magától becsukódni, de még behajtódni se! xD

2011. aug. 28. 09:29
 4/11 Tom Benko ***** válasza:
53%
Nem csak a huzatra lehet fogni. Szellemek nincsenek, csak magyarázatot nem találó emberek.
2011. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
17%
vannak szellemek,szerintem de ez biztos nem ettől volt!egyszerűen csak feledékeny vagy....
2011. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok feledékeny, ne szekáljatok már -.-'

Inkább hagyjuk a kérdése is, törlöm a kérdéseim közül.

Kösz a nagy semmit.

2011. aug. 28. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen nagy semmit? Kaptál választ nem is egyet. Egyik sem igazolta a te ki állításodat azt már semmisek a válaszok? Vicc vagy kérdező. Szánalmas. A másik meg hogy írásod alapján 14-15 évesre saccollak vagy fiatalabbnak. Napok óta egyedül vagy otthon? Éjszaka is? Szüleid hol vannak?
2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
szerintem meg pont hogy huzat nálunk is ha csak egy kicsit van kinyitva az ablak magától kinyílik tágra.A csapott meglehet elzártad de nem elég erősen és egy kicsit folyt utána.ezeket azért hidd el mert én hiszem a szellemekben de ezeket tudom. :)
2011. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

,,Szellemek nincsenek, csak magyarázatot nem találó emberek." Ez tetszik.

Egyébként még ezer oka lehet annak,hogy az ajtó mozog lassan. Nálam pl. van olyan ajtó ami az egyensúlyát megkeresi és addig mozdul ha nincs bezárva, nem kell hozzá semmi huzat. Meleg, hideg, hőtágulás, egyensúly, stb. ,,Megaztán" szellemek nem léteznek....

2011. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Úristen de szőke, attól hogy törli a kérdései közül, attól még a kérdés megmarad, mert a moderátort kell kérni, hogy törölje.... :D

Amúgy hisztis.

2011. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!