Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sokszor olvasom hogy a szellem...

Sokszor olvasom hogy a szellemidézésbe bele lehet halni. Ez most igaz? Hallottatok már ilyenről? De hogyan? Mitől olyan veszélyes?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egy értelmes kérdés,de azért kérdezek mert nem vagyok tisztába vele.Értelmes válaszokat légyszi.24/N
2011. jún. 30. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
igen igaz.igen.ha rossz szelemet idézel meg és boszu állo tipus akkor megölhet megszáll vagy valami ilyen.démon is átjöhet.
2011. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel szerintem csak a gyerekeket rémisztgetik. Elég szkeptikus vagyok a témával kapcsolatban. Mindenki csak ilyen általánosságokat mond, hogy gonosz szellem, meg démon, meg maga az ördög.

Szerintem egyetlen magyarázata van a dolognak:

Ha sikerül is szellemet idézned, nem fog befolyásolni semmit az életedben. Aki árthat neked, az Te saját magad vagy. Ha elhiszed, és figyeled a rosszat az életedben, akkor bizony be is vonzod azt.


Egy jó tanács: Ha félsz a szellemidézéstől, ne tedd! Egyébként sincs rá szükséged.

2011. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Csak akkor szokott valami difi lenni ha csak úgy hepp-ből csinálják úgy hogy nem is tudják mit akarnak. Ilyen pl.: Néhány csajszi összehül hogy na most szellemetidézünk, 2 dolog történhet:

-1. semmi nem történik, elmennek úgy hogy baromság az egész

-2. Na ekkor van az hogy sikítva elrohannak valahova máshova.

2011. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még ha szkeptikusak is vagyunk, történhet baj (akár halál is). Na nem feltétlenül azért, mert megidézünk valamilyen szellemet, hanem mert felizgatott állapotban sokkal kifinomultabbak az érzékeink és a fantáziánk is. Így ha egy hétköznapi neszt hallunk például, akkor beképzelhetjük, hogy sikerült megidézni valamit/valakit és ez megijeszthet annyira, hogy baj történjen!
2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok szellemet idézni,csak foglalkoztat a téma.

De azért köszi.

Kedves drako,te rengeteget dolgot tudsz ezzel kapcsolatban.

Kifejtenéd bővebben?

2011. jún. 30. 20:40
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
ha rámirsz privátba minden kérdésedre válaszolok amit tudok.
2011. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok szellemet idézni,csak foglalkoztat a téma.

De azért köszi.

Kedves drako,te rengeteget dolgot tudsz ezzel kapcsolatban.

Kifejtenéd bővebben?

2011. jún. 30. 21:08
 8/14 A kérdező kommentje:
bocs nemakartam 2x elküldeni,de szarkszik a netem
2011. jún. 30. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
2xirtad le. de mondtam xD
2011. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ok m1
2011. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!