Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hallottatok már a dinoid-okról...

Hallottatok már a dinoid-okról is?

Figyelt kérdés

"Az első ilyen teremtmény egy szárazföldi korai CETFÉLE volt (a jelenlegi delfinek és bálnák őse). Ők aztán kifejlesztettek egy primitív agrár-társadalmat, és egy nagyszerű képességet arra, hogy az elegendőnél több élelmet halmozzanak fel, amely elláthatja a másik két fejlettebb civilizációt is. Ez a korai cetféle-civilizáció ösztönzést és fejlett technológiát kapott, hogy élelem-előállító képességeit fejlessze. Könnyedén kielégítette a DINOID és REPTOID civilizációk élelem-igényét, és sikeres, bár passzív kapcsolatban állt mindkettővel. EZ A HÁROM CIVILIZÁCIÓ ÉVEKIG ÉLT EGYÜTT, és magas fokú együttműködést tudtak kifejleszteni minden szinten. Virágzott a kereskedelem, és úgy tűnt, a bolygó a legjobb úton van afelé, hogy a civilizált létformák és bolygó-gondviselők figyelemre méltó sokféleségét érje el"


Ezt itt olvastam:

[link]


2011. okt. 25. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt olvastad, vagy te vagy az ottani kérdező:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2313..


A kérdésre válaszolva: Na persze, dinoidok. Kac-kac.

2011. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 x) ***** válasza:
Nem. És kár hogy nem lehet jelenteni a kérdést...
2011. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi a bajod vele?

A belinkelt oldalt nézted? Nem én találtam ezt a dolgot ki!

2011. okt. 25. 16:48
 4/10 x) ***** válasza:
Igen, néztem. Beteg egy világban élünk ha azt hiszitek ezek valósak. Az meg hogy ilyen csekély a repertoárod a trollkodáshoz szintén elég szomorú.
2011. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
x) Most mit szólod le, ha ő ebben hisz?
2011. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 x) ***** válasza:
Na látod ez is igaz. Ellentmondtam magamnak... :/ Viszont azért egy dolog abban a fajban hinni amit többezer ember vizsgál és véltek már fölfedezni a fajból egyedeket, és egy másik dolog egyetlen egy cikkből trollkodás céljából föltenni egy kérdést.
2011. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez most vmi reptoid(ióta) ellenes troll kérdés vagy nekem kell torllkodnom?!
2011. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szárazföldi cetféle? Hát remélem, hogy ez csak egy poén akart lenni...
2011. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem poen, en legalabb is ugy gondolom miert ne lehetne igaz.
2011. okt. 25. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Zoltán Kvantumfizikus válasza :


A kis szűrkék valóban a cetfélékből fejlődtek ki, de úgy tudom hogy másik bolygón. A földön csupán a Reptoidok őshonosak.

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!