Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez normális? Hallottatok már...

Ez normális? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Kisgyermek koromban nagyon beteges voltam,sokszor voltam kórházban,volt egy tüdőbetegségem is. Egyik éjszaka azt álmodtam,hogy odajött hozzám egy férfi,leült az ágyamra,és azt kérdezte tőlem: Te vagy az aki mindig beteg? Válaszoltam,hogy igen.És azt mondta,hogy meggyógyítunk. Másnap már semmi betegségem nem volt,tüdőbajom egyik napról a másikra elmúlt. Nem kellett kórázba járkálni velem,teljesen egészséges lettem. Kb.5-6 éves lehettem. Túlvilági segítség lehetett?
2010. jún. 17. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Azta! :O

Igen, szerintem az volt :)

2010. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy az őrangyalod volt.

Néztem a tévében pont egy ilyen műsort és ott a a kislány rákos volt és a szülei hallották hogy minden éjjszaka beszélgert valakivel azt hitték hogy a két személyisége van majd kiderült hogy a lánynak nincs semmi baja egyik napról a másikra... majd a szülei megkérdezték tőle hogy kivel beszélt és azt mondta hogy egy angyalkával aki megigérte hogy meggyógyul.

2010. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
És a TV ezzel szerinted mennyit keresett?Többet, mint amennyibe a színészek kerülnek.
2010. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Milyen furcsa történet!Egészen biztos vagyok benne, hogy nem csak egy álom volt, hanem több:)
2010. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
31%
El kell kaserítselek, de lázálom volt... Én is sokat betegeskedtem gyerek koromban, habár ennyire súkyos betegségeim nem voltak, egyszer fulladtam, és a korházban tanultam meg járni is... az egyéb mozgások hiánya miatt lettem dilexiás is... Ennyi éppen elég kórtörténet... Rengetegszer volt magas lázam, és nekem is voltak visszetérő lázálmaim csigákkal lapcsolatosan... Azóta sem nagyon szeretem azokat az állatokat melyeknek nincsenek végtagjaik...
2010. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Mondok 1 érdekeset...Valószínüleg 6 évesen már volt fogalmad a túlvilágról, Istenről stb...ebben hittél...a gyerekek hisznek ebben...elég erősen...tehát a lényeg, h ha te abban hittél volna akkar, h egy zebra testű, majom fejű lény az isten, akk ő jött volna el meggyógyítani téged...hid ell, a hit nagyon erős...sok keresztény azért látja "a fényt az alagút végén" a halálközeli pillanatokban, mert ebben hisz...és ezt akarja látni, biztos benne, h ez így van és az agy generál egy ilyen "látomást"...fura dolog ez...én is hiszek az ilyenekben, de én mégis inkább a realitások talaján maradnék...amíg lehet...bár szeretnék tisztán, kételyek nélkül hinni...de ha megfigyeled...a Biblia tele van olyanokkal, h ne firtasd az Ő szándékait, Ő nem tartozik elszámolással neked stb...azért, mert ez azoknak az akkori igénytelen embereknek íródott, akik elhitték, amit egy hierarchiailag feljebb lévő ember állított...és mivel nem tudtak mindent megmagyarázni, bele írtak egy olyat, h ne is érdekeljen!Magyarázzanak meg mindent!Bizonyítsanak, akk hiszek.
2010. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
ez is v mi URI GELLER sztorihoz hasonló!!!
2010. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
látom ittis nagyon sok a földhözragadt ember aki aszerint az elv szerint él hogy "nem láttam tehát nem létezhet". csak sajnálni tudom őket agyi kapacitásuk miatt... Amúgy nagyon érdekes a történeted, lehet hogy lett volna komolyabb következménye a betegségednek.
2010. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!