Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa jelenségek és álmok. ;...

Furcsa jelenségek és álmok. ; mi lehet rá a magyarázat?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy mikor nagypapám meghalt és én a nagyimmal és a tesómmal abban a szobában aludtam ahol halála előtt ő is.. este olyan hangokat hallottam mintha valaki járna a házban. Aztán fényeket láttam. De ezek nyugtatóak voltak . Mintha meglátogatott volna nagyapám... Másnap kérdeztem tesómat hogy ő hallott e valamit és azt mondta igen.. mintha járkálna valaki a házban. Tehát onnan is tudtam hogy nem csak én képzeltem be magamnak. Ekkor voltam 10 éves. Azt mondják lehet a 3 dik szemem nyitva volt. Ezután sokáig nem is történt velem semmi olyan ami megmagyarázhatatlan. Egészen 19 éve koromig. Valóra válnak az álmaim.. Volt egy szerelmem akiről azt álmodtam hogy megcsalt és hogy terhes lett a lány.. 7 hónap múlva tudtam meg hogy tényleg terhes tőle egy lány.. talán még jobban lesokkolt az hogy megálmodtam minthogy megcsalt.. ezután arról álmodtam hogy a baba meghalt a születéskor... de próbáltam elhessegetni ezt a gondolatot. De amikor meghallottam hogy meghalt a baba a születéskor és teljesen összetörtem.. azóta nem vagyunk együtt ő azzal a lánnyal él... és mikor vizsgaidőszakom volt velük álmodtam hogy újra próbálkoztak a babával és sikerült nekik.. de betudtam annak h stresszes voltam... és csak bebeszéltem azért álmodtam.. de sajnos nem.. nemsokára szülni fog.. és az álmom körülbelül 9-10 hónapja volt. Sokszor álmodom sok mindent de nem tudom megkülönböztetni azt hogy tényleg valóság lesz belőle vagy nem... volt már valakivel ilyen hogy megálmodtak dolgokat előre... ? van ennek valami magyarázata.. ?
2011. júl. 2. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, hogy megálmodok egy beszélgetést, egy helyzetet. Volt, hogy azt állmodtam megkerget egy veszett róka...rá 3 hónapra bejött. Vol, hogy azt, hogy valahogy leestem az ágyról... rá pár hétre bejött, de csak akkor ugranak be, amikor már abban a helyzetben vagyok és dejavu érzésem van, hogy ez mint ha már egyszer lett volna...
2011. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyenek nekem is vannak sokszor hogy mintha már megtörtént volna velem.. .de az én álmaim amiket leírtam ide azokra emlékszem amikor felkelek... nem deja vu érzés....
2011. júl. 2. 23:23
 3/12 TheGodfather válasza:
egyszer még talán 2-3 hónapja azt álmodtam hogy lebuktam anyám előtt a cigizéssel mert meglátott. pár nap múlva kivette a cigit a táskámból és lebuktam. Habár ez ijesztő volt, nem történt azóta ilyen
2011. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látnok vagy, ennyi. Vagy csupán véletlen. És ne hibáztasd magad a babáért. Te csak megálmodod ezeket, nem te csinálod.
2011. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok lehet bebeszéled magadnak amit megálmodsz az maradjon is állom(egyszer megálmodtam nyerek a lottón vettem is vagy 20-25öt és nyertem 1000 forintot :D )
2011. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy gyerek halálát be lehet beszélni :S főleg úgy hogy konkrétan hogy a születése után meghal.. aztán tényleg.. :S meg attól hogy én azon kattogok hogy megcsaltak és baba lesz belőle. egy gondolattól nem fog megfoganni senki.... az ilyet nem lehet bebeszélni... azt igen hogy hogy például le forrázom magam... és mikor forró víz közelébe vagyok akkor eszembe jut és rágörcsölök.. akkor biztos hogy leforrázom magam... de ilyet nem lehet ..szerintem...
2011. júl. 3. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Vallásos vagyok nem tudom ez ellenkezik e a vallásommal de az az igazság hiszek abban hogy valaki képes meglátni vagy valamien szinten megérezni a jövőben történő apró dolgokat.

Lehet a föntiek akarták és megsajnáltak téged és megadták neked azt a lehetőséget hogy belepilants a jövődbe.

2011. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is vallásos vagyok, de én megálmodtam hogy egy kocsi követni fog, és követett...Azóta nagyon félek egyedül nem is megyek el otthonról:(


12L

2011. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
NE kamuzzatok már ennyit
2011. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kivéve az utolsónak.. miért gondolod hogy kamu? Ne haragudj de a halott nagyapám emlékével biztos hogy sosem tenném... ha nem tudsz rendes választ adni akkor ne is írj ide... akivel már történt ehhez hasonló az el át tudja gondolni milyen lehet.. és véleményem szerint a válaszolók se kamuztak... mivel én már tudom milyen furcsaságokra képes az élet...
2011. júl. 4. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!