Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa jelenségek és álmok. ;...

Furcsa jelenségek és álmok. ; mi lehet rá a magyarázat?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy mikor nagypapám meghalt és én a nagyimmal és a tesómmal abban a szobában aludtam ahol halála előtt ő is.. este olyan hangokat hallottam mintha valaki járna a házban. Aztán fényeket láttam. De ezek nyugtatóak voltak . Mintha meglátogatott volna nagyapám... Másnap kérdeztem tesómat hogy ő hallott e valamit és azt mondta igen.. mintha járkálna valaki a házban. Tehát onnan is tudtam hogy nem csak én képzeltem be magamnak. Ekkor voltam 10 éves. Azt mondják lehet a 3 dik szemem nyitva volt. Ezután sokáig nem is történt velem semmi olyan ami megmagyarázhatatlan. Egészen 19 éve koromig. Valóra válnak az álmaim.. Volt egy szerelmem akiről azt álmodtam hogy megcsalt és hogy terhes lett a lány.. 7 hónap múlva tudtam meg hogy tényleg terhes tőle egy lány.. talán még jobban lesokkolt az hogy megálmodtam minthogy megcsalt.. ezután arról álmodtam hogy a baba meghalt a születéskor... de próbáltam elhessegetni ezt a gondolatot. De amikor meghallottam hogy meghalt a baba a születéskor és teljesen összetörtem.. azóta nem vagyunk együtt ő azzal a lánnyal él... és mikor vizsgaidőszakom volt velük álmodtam hogy újra próbálkoztak a babával és sikerült nekik.. de betudtam annak h stresszes voltam... és csak bebeszéltem azért álmodtam.. de sajnos nem.. nemsokára szülni fog.. és az álmom körülbelül 9-10 hónapja volt. Sokszor álmodom sok mindent de nem tudom megkülönböztetni azt hogy tényleg valóság lesz belőle vagy nem... volt már valakivel ilyen hogy megálmodtak dolgokat előre... ? van ennek valami magyarázata.. ?
2011. júl. 2. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja na persze ennyi "véletlen" egymás után! Véletlenek nincsennek!!! Ha igazat mondassz kérdező akkor ez roppant érdekes dolog. :S
2011. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hallottam egy pár ilyen sztorit. Nem vagy egyedül akinek beteljesülnek az álmai. Probáld mindig felidézni őket. És esetleg ha hasznodra válik visszafordítani.
2011. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!