Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy esetenként mindentől/mindenkitől félek. Például egyik este anyukámmal aludtam meg apukámmal és ok nélkül akaratlanul de féltem tőlük hogy bántanak vagy ilyesmi amikor különben imádom őket?

Figyelt kérdés
Meg volt ilyen a macskámmal is őt is nagyon szeretem de féltem tőle,néha úgy érzem hogy mindenki összefog ellenem meg bántani akarnak még azok is akikkel jóba vagyok és szeretem őket,úgy érzem néha hogy az egész létem egy illúzió.Válaszokat Légyszi!
2011. júl. 27. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy valamiféle üldözési mánia, vagy hasonló dolog. Mindenesetre ezt tudasd a szüleiddel (ha még nem tetted meg), és forduljatok orvoshoz, mert ha már a saját szüleidtől is néha félsz, az már nagyon nem jó dolog. Minél előbb forduljatok dokihoz, nehogy rosszabbra forduljanak a dolgok.


Gyors javulást kívánok!

2011. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

hát ez őrülten fog hangzani, de ebbe a kategóriába mindenki őrültségeket ír, szóval:

én meg úgy szoktam érezni hogy csak megfigyelnek...mindenki, és nem vagyok üldözési mániás, mert ezt csak elmélet szinten tartom fenn, épp úgy mint pl hogy létezik isten, az is csak elmélet lehet bizonyítás híján,

de komolyan, akiket legjobban szeretsz, néha nem olyanok, mintha várnák hogy hogyan reagálsz egy adott szituációra?

2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pánikbetegség? fordulj orvoshoz.
2011. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek paranoid tünetek. Dokihoz menj vagy pszichológushoz.
2011. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Basszus ilyen nekem is volt:O:O Ezek szerint nem csak én vagyok így vele..(?)Bár még csak egyszer fordult elő.. de nem tudom miért.. énis anyuékkal aludtam este a szobába, és mindentől féltem.. még tőlük is.. hogy esetleg este amikor elalszom bántanak. :S Pedig mi sem vagyunk rossz kapcsolatban.. nemtudom miért volt ez. :S De tény hogy este minden más..
2011. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet a fáradtság is.

én alapjáraton csak nagyon kevés dologtól félek, és szó szerint imádom a sötétet..de ha egy bizonyos szintnél fáradtabb vagyok, akkor már félek a sötétben

(talán az lehet a háttere hogy ha fáradt az ember már nem anyira éber, és nem tudná megvédeni magát, vagy legalábbis nem olyan szinten mint éberen.)

2011. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most írok egy igaz történetet:)

A legjobb barátnőm olyan furán viselkedett velem, ő is így mintha megfigyelt volna, meg mintha inkább ő vigyázott volna rám. Aztán egyszer megkérdeztem a barátnőmtől hogy mi ez. Ő erre azt mondta hogy a szüleim bérelték fel hogy legyen a dadusom. Nagyon gáz volt, meg hát szomorú is voltam. Aztán kiderült hogy csak becsapott:) Szóval ezzel csak annyit akartam, hogy lehet ám hogy a szüleid titokban figyelnek rád, vigyáznak rád, de sosem akarnának bántani x)

2011. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ekeke ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz fordulni, hamar gyógyszerek alatt találod magad. Az agyadat mozgasd: mindenki szeret, a macskád is, a szüleid igen jót akarnak neked, inkább bújj hozzájuk! MOST! Hagyd, hogy "hatalmuk" legyen feletted, és meglátod, hogy bízhatsz bennük mindenben.
2011. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nekem kis koromba voltak oan félelmeim h nyagyim az éjszaka valami hús evő hüllővé változik, persze nem hittem el magmanak se de ott motoszkált a fejemben, ez afféle beépített dolog, ilyenek vagyunk , nem bízhatunk senkiben, ez ien ránk maradt létfentartós cucc
2011. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%
ez skizofrénia jelei
2013. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!