Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy érdekes videó mindenkitől...

Egy érdekes videó mindenkitől kérdezem szerintetek igazi? A videón egy idegen látható (UFÓ) A felvétel 2008-as.

Figyelt kérdés

Ez itt az arena 51-ből vannak még ilyen videók erről az idegenről és ahogy meg néztem a kezét vagy is az újait onnan tudtam hogy igazi.

http://www.youtube.com/watch?v=oZanQvY6agE&feature=related#t..


2010. nov. 3. 08:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2010. nov. 3. 08:30
 2/16 M@x ***** válasza:
szerintem igaz!
2010. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kösz szerintem is.
2010. nov. 3. 08:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen ez a felvétel nagyon hiteles. Viszont nem tűnik ki hogy tudtak e telepetikusan kommunikálni egymással a felek. Mert az ufonauta semmilyen gesztust nem tanúsított, csak ült és figyelt. A másik ezek a kis szürke nagy szeműek a kontroll katonák, akiket a bolygó, ahonnan jött fejedelme, vagy vezére álltal lettek kitenyésztve, pont ilyen feladatok ellátására. Az ilyen kicsi kontroll katonák végzik a kísérleteket az emberekkel, de egyben gyógyítanak is. A kis lézersebészek , akik különböző betegségeket lézertechnikával szüntetnek meg, és távolítanak el. És amikor visszahozzák az embereket, ők kontrollálják a műtétek sikerét.
2010. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

arena 51? Újait? Szerintem tanulj meg írni, aztán álmodozz az ilyen mesevilágokban. Ilyen filmet simán összelehet vagdosni mindenhonnan. Ez nem bizonyíték. A legnagyobb hiba ezekben a filmekben az, hogy minden idegen nagyon emberi. Az emberre a legkönnyebb rátenni a maszkot, befesteni, ráadásul az emberi egónkat is növeli, hiszen a legtöbb ember úgy gondolja, hogyha léteznek földönkívüliek, akkor azok csakis az emberhez hasonlíthatnak, ugyanis a Földön mi vagyunk az ész, akkor máshol is így néznek ki az "agyak", tehát jobban befogadjuk ezt a formát...


Egy két ilyen videóval nagyon lehet manipulálni a gyengébb iq-val rendelkező egyéneket, akik bele se gondolnak a valóságba, és egyből a faxukat verik ha kijön egy újabb maszkos alienes videó...

2010. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
88%
Nem figyelsz??? Csak bámulod azt a sz@rt... Ez a baj a sok emberrel, mindent bevesznek amit eléjük raknak. Pedig oda is van írva a filmre: "RE-CREATION". Ezek nem eredeti felvételek, még a film készítői is odaírták, de neeeem, ahhoz már olvasnod is kéne....
2010. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
lol hát ez érdekes kritika volt
2010. nov. 3. 13:36
 8/16 anonim válasza:
Hát behalok...hogy lehet valaki ilyen naiv? Édes istenem 12 évesen érettebben meg tudom állapítani, hogy ez a felvétel nem valódi. Ahogyan valaki előttem írta lehet neked nem tűnt fel a RE-Creation szócska. És amúgy mire alapozva hisszük azt hogy léteznek "földönkívüliek"? Erre állati kíváncsi lennék...
2010. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy elhisztek mindent!XDD
2010. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
El ám :)
2010. nov. 4. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!