Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tényleg igaz lenne, hogy egy...

Tényleg igaz lenne, hogy egy Dorothy Allison nevű médium segítségével buktatták le John Wayne Gacy-t, a hírhedt sorozatgyilkost?

Figyelt kérdés

Ezt egy TV-műsorban állították, a magyar nyelvű honlapokon azonban semmit sem találtam erről, angolul pedig nem tudok.


Mit írnak erről az angol nyelvű írások vagy mit tudtok erről?


Szkeptikus válaszok is érdekelnek!


2011. aug. 13. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtalálták a hulláját egy lánynak. Valószínűtlen, hogy a látnokasszony leírása alapján, mert ahogy olvastam elég sokmindenre vonatkozhattak. Csak miután megvolt a hulla, kötötték össze az általa mondott dolgokat a tényekkel. Szóval a látnokok nem mondanak semmi konkrét dolgot, a helyszíneket, amiket látnak olyan dolgokkal írják le, amik gyakoriak és nagy valószínűséggel vannak a valós helyszín közelében. Még arra is azt mondják, hogy meglátta, ha az általa látni vélt objektum a helyszíntől egy 1 km-re van.
2011. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Megtalálták a hulláját egy lánynak."


De Gacy fiúkat ölt. :)

2011. aug. 13. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Oh, valóban. Ez egy másik eset, ahol Dorothy Allison segítségét kérték. A Gacy üggyel kapcsolatban vegyes cikkeket találtam. Van ami azt állítja, hogy részletesen leírta egy holttest helyét, de sok másik szerint meg ide-oda küldte a rendőröket, mindig más helyet látott, ha az előzőnél nem volt semmi. Gacyről nem mondott semmit Dorothy, tehát közvetlen nem segített lebuktatni őt, bár a hulla megtalálása elég fontos a gyilkos lebuktatásának érdekében.
2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor komoly fenntartások vannak ezzel kapcsolatban...


Köszi a segítséged!

2011. aug. 13. 22:24
 5/10 A kérdező kommentje:

Abban a műsorban azt állították, hogy rögtön azzal kezdte, hogy az eltűnt fiú halott, s nem csak az ő halála fűződik a tettes nevéhez, hanem nagyon sok.

Továbbá azt is állította, hogy az elkövető elhízott, s a kisujján heg van, s egyebeket is, de a többiben már nem vagyok biztos, mert több médiumról is volt szó, s keverem, ki kiről mit állított.

2011. aug. 13. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen igaz. Csak nyugodjál meg.
2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen műsorok melyik csatornán vannak?
2011. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Discovery Investigation
2011. aug. 18. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezekben a műsorokban mennyit kell fizetni a reklámblokkért? A médiumokat kitalálják, jó a marketingjük, egyébként nem tudnak semmit semmiről.

Viszont nagyon jó érzékük van az univerzálék használatához,hasonló ez a hipnózishoz. Valamit mond és mindenki azt képzeli, hogy azt mondta amiről már mások tudnak. Szóval ha sok általános dolgot írsz le, utólag bele lehet magyarázni, hogy az épp olyan mintha a helyszínt írtad volna körül.Mondjuk, nem rossz ötlet egy ilyen műsor, szerintem van nézettsége és jól lehetne keresni vele.

2011. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor van ez a műsor? Sokat nézek ID-t de ezt a műsort még nem láttam:O:S
2011. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!