Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tapasztaltatok már paranormáli...

Tapasztaltatok már paranormális jelenséget?

Figyelt kérdés
és ha igen, mit? (csak normálisak válaszoljanak)
2011. aug. 17. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Dejá vut
2011. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
igazából minden fasságra rá lehet fogni hogy paranormális jelenség :D
2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a lakásban mindig eltünnek a fél pár zoknik :\
2011. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Elsőnek: A deja vu nem paranormális jelenség. Kérdezz meg egy valódi pszichológust, pszichiátert vagy olvass utána és tudni fogod.(Ne parát , hanem olyat aki igazi egyetemet végzett) Ajánlom figyelmedbe Dr Bíró Gyula NLP és Hipnoterapeuta , stb.. írásait, vagy előadásait például.

Kérdezőnek:

Egyébként meg minden paranormális ami nemnormális. ,,Para" talán azt jelenti igaziból, hogy ,,nem".(?)

Ettől még mindenre van is igazi, logikus, tudományos vagy ésszerű magyarázat, és nem a ,,belemagyarázósdira" gondolok.- Bár utóbbi magyarázatok többnyire nem érdekesek, sőt unalmasak ezért inkább nem hiszik el és keresnek valami izgalmas , bár kamu ezo történetet hozzá. Bármennyire fáj is és tényleg színtelen , ráadásul uncsi: A legtöbb jelenségnek van megalapozott magyarázata, ha más nem , hát a pszichológia, hogy abban hisz az ember amiben hinni akar és hiába minden észérv ez ellen, akkor is inkább az izgalmas kamuban hisz:-))

2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:57


Jaj mert szerinted nem viccből írtam, mákvirág...:D Egyébként szerintem teljesen szubjektív, mi a normális, és mi nem - én konkrétan teszek rá, hogy pár ilyen-olyan agyturkász kitalálta, mi a paranormális – ha egy kisgyerek véreset kakál, neki az paranormális, mert soha előtte nem kakált véreset…minden első benyomás-tapasztalat paranormális ezen az alapon :) Na de ne vitázzunk ezen, amúgy sem hiszek olyan értelemben paranormális dolgokban, amikre a kérdező gondolt :D

2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Bocsesz.:-) Nem volt mosoly a deja vu után:-))Nem kioktatásnak szántam, csak azt hitem nem olvastál utána , hogy az miért van.

Mellesleg, az ezo körökben a deja vu-t hozzák fel magyarázatként so-kmindenre, és tudomást sem vesznek róla, hogy ennek van értelmes magyarázata már rég. És igazad van, minden para amivel még nem találkozott valaki. Az újszülöttnek minden vicc új, ahogy a régi mondás tartja.

2011. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
No problem:D Ment a zöldkéz :D
2011. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen...különös okokból mindig ott terem néhány ...


...ránc a nagymamin

2011. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én állítólag láttam UFO -t, igaz, másnap nem emlékeztem rá, de elmesélték. Mindenesetre azt megtudtam, hogy a sör, pezsgő, vodka, Becherovka bizonyos kombinációja lehetővé teszi a mások számára láthatatlan idegen járművek észlelését.
2011. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Az talán eléggé paranormális, hogy értelmes emberek is ezoterikiusoknak hisznek. Vagy nem? Mert vannak ugyebár az iskolázatlanok, a tájékozatlanok, a megtévesztettek. De miért van az, hogy sokan az okosnak hitt emberek között is ilyen izékben hisznek? Bár ők lehet, hogy nem hiszik el csak divatos, érdekes és trendi:-))) .
2011. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!