Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális jelenség lenne?...

Paranormális jelenség lenne? Magától felkapcsolódott a villany!

Figyelt kérdés
Az előbb készülődtem a lefekvéshez, és lekapcsoltam a villanyt. 1 perc után nagyon fura érzés tört rám, ki akartam kelni az ágyból amikor hirtelen felkapcsolódott a lámpa. Ilyettemben sikítozni kezdtem, még most is remegek..:S:S Az a legérdekesebb, hogy azóta nem lehet lekapcsolni a villanyt, akármilyen állásban van a kapcsoló. Teljesen halálfélelmem van, nem merek kimenni a szobából rem.
2011. máj. 31. 22:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Csavard ki a körtét, és holnap cseréltesd ki a kapcsolót egy villanyszerelővel.
2011. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, nekem is volt már ilyen, szerintem az áramkörrel lehet valami (NEM SZELLEM VAGY ILYESMI!!), egyszer olvastam erről pontos magyarázatot, sajnos már nem emlékszem rá mert szaknyelven volt és nem értek hozzá. A "furcsa érzés" pedig nem azért van mert érezted valami természet feletti lény közelségét, hanem mert megijedtél.
2011. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
én egyszer lementem a pincébe, a kamrába, és LEkapcsolódott a lámpa! ott találtam magam a vak sötétben, nagyon féltem, én is egyből szellemre gondoltam, nagyon félek tőlük, meg a sötéttől! visszakapcsoltam és rohantam fel. amúgy is mindig féltem a pincétől, nagy pincénk volt, és mindig úgy éreztem ha ott voltam, hogy figyelnek
2011. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak még jobban megijeszteni, de ide tartozik: nekünk a tévé már 2x bekapcsolódott, teljesen magától. Úgy, hogy a szobában senki nem volt és nincs ilyen funkciója.
2011. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Ez áramköri hiba, semmi köze a szellemekhez
2011. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer bementem a fürdőszobába, mert pisilni kellett, és hirtelen lekapcsolódott a lámpa és nem lehetett felkapcsolni, és nagyon megijedtem, meg remegtem is, és éreztem is valami félelmeteset, és sikoltoztam én is, és másnap kicseréltem a villanykörtét.
2011. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Az első lépés hogy nyugodj meg és ne nyugtasd magad szarságokkal hogy nem szellem volt és ilyesmi,mert ha szellem volt?akkor mivan?nem kur*a mind1?ez csak egy lámpa!

Neked mi bajod lett tőle?csavard ki az égőt verj rá párat a kapcsolóra gyújts gyertyákat ha kell fény...gazdaságosabb is

2011. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%
23:07 nem lehet hogy egy vókitóki, vagy egy mobil kapcsolta be? Csak mert egy szellemvadász müsorban a ghost huntersben ugyan ez történt.
2011. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Killgun ***** válasza:
44%
Ragnarokkal értek egyet.Nyugodj meg.Nézd meg az áramköröket.Ha semmi nem látszik rajtuk,akkor pap.
2011. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
Elektronikus hiba.
2011. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!