Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit látnak a kisgyerekek a...

Mit látnak a kisgyerekek a homlokon?

Figyelt kérdés
Munkám során sok kisgyerek között vagyok. Megfigyeltem, hogy a két-három éves kor alatt lévő gyerekek sokszor először a szemembe, majd a homlokomra néznek, majd oda mutogatnak vagy örülnek valaminek. Átlagos szemöldököm van, nem hiszem, hogy azt néznék. Inkább a homlokomra fókuszálnak. Láthatnak valamit, amit mi nem?
2011. aug. 17. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

a lelked a homlokodra van a odamadzagolva me' villásbélus aszonta....XDDDDDDDDD


ez mehetne a mauuunikasóba....XD


spirituális papnő...pfff

próbálj meg értelmes munkával pénzt keresi...bár biztos vannak még hülyék....XDDDD

2011. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dőlj be ilyen zavaros dolgoknak. Nincs a lelked sehová sem madzagolva és az a szó, hogy spirituális pap nem jelent semmit. Az összes vallás spirituális tevékenység ,de gondolom ez itt valami zavaros ezo-izét takarhat(na). Inkább kérdezz meg valami gyermekpszichológust, vagy óvónőt, pedagógust, esetleg dokit a figyelem, érzékelés, fókuszálás fejlődéséről. Semmiféle ezo ,,magyarázatnak" nincs értelme, szerintem ezt mindenki tudja:-)) Mondjuk, azért jól élhet egy ,,spirituális pap" is ha elég palimadarat talál.
2011. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én nem vagyok vallásos, nem hiszek sem a szellemekben, sem a halál utáni életben, semmi ilyesmiben, de az aura létezik, és ha nem tudod micsoda, akkor ne állísd hogy hülyeség. Az aura egy energiamező ami körbeveszi az ember testét és olyan finom rezgésekből áll hogy az emberi szem nagyon nehezen érzékeli. A földet is körülveszi egy energiamező, azt mégse kérdőjelezi meg senki, pedig azt sem látod!

Ha gondolod tanuld meg hogy tudod meglátni az emberek auráját. Van egy csomó látógyakorlat ami a SZEMEDET fejleszti, én is kipróbáltam és néha ha nagyon unatkozok miközben beszélgetek valakivel, meg szoktam figyelgetni kinek milyen aurája van.

És ez nem hülyeség, ez egy bizonyított dolog.

2011. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
olvastam az első választ, én is hallottam már ilyesmiről, elvileg ahogy a kisgyerekek megtanulnak rajzolni, onnantól amíg megtanulnak beszélni adig tudnak "színesen" rajzolni, úgy értem addig merik a rengeteg színt egymásmellé tenni, és látnak olyaqn dolgokat hogy manók, tündérek, aura meg ilyenek. Apukám egyik barátja mesélte hogy egy ismerősének a 3 éves kislányát megkérdezték, mi van ott a fa odvában (mert volt az udvaron egy odvas fa) manó vagy tündér és azt mondta, hogy manó.
2011. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az aura nem ,,tudományosan bizonyított", hiába írsz ilyeneket. Mellesleg valóban van hőtérkép, energiamező, stb. persze nem látható, amit ezek látnak az a szem torzítása, vagy fotóstrükk:-)) A hő és a pára meg a minimális elektromos mező nem ezoterikus hanem fizikai magyarázat. És semmit nem tud vele kezdeni egy ilyen ,,csakranyitogató" izé. Kamu. Ne dőlj be ezeknek kérlek. Egy doki , főleg neurológus elmagyarázza ha megkéred rá.
2011. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!