Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Próbáltátok/sikerült már...

Próbáltátok/sikerült már felvenni álmon keresztül a kapcsolatot egy másik emberrel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Probaljuk egy baratommal, de meg nem sikerult. :) Van egy olyan elmelet, hogy az alom is a valosag egy sikja es tudnak talalkozni, akar a vilag ket ellentetes felen elok is, ha elalvas elott a masikra koncentralnak. Csinaltak ezzel kapcsolatban sikeres kiserleteket is. ;)
2011. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tom Benko ***** válasza:
Linkeld, légy szíves a kísérleteket!
2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 N.Balu ***** válasza:

Van egy masszívan AA-klubos haverom, aki már hónapok óta nem kért kölcsön tőlem. Oh, azok boldog békeidők.


Ma rágondoltam, milyen jó is nekem, hogy az utóbbi időben békén hagyott. Erre fél perc múlva már hívott is, hogy ugyan már, adjak neki kölcsön.


Nincs szükség az álomra, csak kellően erős adó (értsed: motiváció) kell.


Nem kommentálom.

2011. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem azt történt meg, hogy egy közeli hozzátartozóm azt álmodta meg, amin 2-3 nappal előtte úgy magamban gondolkoztam. Annyira pontosan és részletesen visszaadta, hogy nem lehetett véletlen. Nevetve mesélte, hogy milyen marhaságot álmodott, én meg nem mertem neki elárulni, hogy én meg ilyen marhaságon gondolkoztam.
2011. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
spongya bobnak sikerült. aztán mindenki jó mérges volt rá:)
2011. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pepebaba ***** válasza:

Egy ismerősöm a katonaságon vagy akármin (lány waok, nem értek ienekhez, nah xDD) volt. Ott volt egy ikerpár akik álmukban beszélgettek egymással. De teljesen összefüggő mondatokban. Arról beszétek h:

-Hétvégén el kéne menni valahováá..

-Tudom, de előtte nekem még mennem kell ebbe meg ebbe a boltba


.............


:D

2011. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!