Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » MIért lehet ez a furcsa...

MIért lehet ez a furcsa jelenség? Vagy nem az?

Figyelt kérdés
én szkeptikus vagyok szóval nem hiszek a szellemekben de egyszer csukot ablak mellett ki nyílt tágra az ajtó nappal is és éjszakai is.akkor amikor elsőnek csinált ilyet az ajtó az nap még a wc-n az volt hogy bennt vagyok nem szoktam bezárni soha mert féllek hogy nem bírom kinyitni és mikor végeztem akkor nem bírtam ki menni mert valahogy bezárult pedig csak belülről lehet bezárni és természetesen csak én voltam egyedül a wc-ben xD na szóval volt olyan is ez is wc-és elfelejtettem lehúzni magam után és épp hogy csak kiléptem és becsuktam az ajtót de még a kezem rajta volt a kilincsen és lehúzódot kizárt hogy bárki (élő) bemennt oda.? ez ez mi lehet vagy hogy?
2011. szept. 8. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pardon. Hogy, hogy-hogy-hogy? :D
2011. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szellem mátol hinni fogsz XD
2011. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Most ez komoly lesz nem olyan válasz amilyen az első kettő volt. Halt meg valaki a házatokba? valami odaköti a házhoz vagy a wchez? Egyébként ha tényleg szellem lenne nem csak az ajtóval ijeszgetne.. Esetleg ha még megfog történni mutasd meg másnak is, vagy videózd le!
2011. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne paráztasámá utolsó!!!!!!!
2011. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy fake, vagy pszichopata a wc-tekben, vagy nézd meg a relytélyek kalandorait, komoly, van benne néhány tipp mi lehet az amit csodának vélsz...
2011. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! Nem lesz szar és pisa szag a házatokban! Ez tuti jó szellem, mert megcsinálja helyetted!

Holnap nem figyelsz, már a segged is kitörli :D

2011. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
xD hát kössz mindenki a választ
2011. szept. 10. 10:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen wc tartályotok van?

Mert éjszakánként a mi wc-n is olyan hangokat ad ki, mintha lehúznák, többször egymás után.

Mondjuk én lesz@rom, szerintem csak a régi "típusú" tartály a ludas.(bár ebben a fürdőszobában halt meg az előző lakó férje)

2011. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen tartályunk van.de mondjuk engem se anyira zavar tőlem mászkálhat.
2011. szept. 12. 08:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek nincsenek. Ne égesd már magad ezzel:-)) Biztosan van rá egyébként magyarázat.
2011. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!