Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki linkelne szellemes...

Valaki linkelne szellemes jelenséget?

Figyelt kérdés
AZ is jó ha ti készítettétek vagy hogy elmesélitek veletek történt e vmi furcsa dolog.jah és mellőzük az idétlen válaszokat jó lehet ez is idétlen kérés de akkor is. :) köszi
2011. szept. 10. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

kérdést hülyén fogalmaztad de nem gáz :D

youtubon ottvan egy csomo néz meg mondjuk 10 20percesr azt abbol a 200percböl kb 10perc igazi és nem kamu.

2011. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

15 évvel ezelőtt történt.

Anyukámmal sétáltam az egyik utcán, amikor az út másik oldalán lévő járdán megpillantottam egy 40 év körüli férfit, aki nagyon gyorsan, erőteljesen sepregette a járdát, közben sírt és ordibált. Alacsony növésű, fekete és hullámos hajú, bajszos ember volt, farmernadrágot és kék-fehér vízszintes csíkozású pólót viselt.

Mutattam anyának, hogy „ott egy síró-rívó bácsi”, de ő nem látta, és nem is hallotta a kiabálását. Szomorúság, fájdalom és félelem töltött el, szinte éreztem a „síró-rívó bácsi” érzéseit. Fényes nappal volt.

Később részletesen elmondtam a szüleimnek a történetet, és kiderült, hogy abban a házban, ami előtt a „síró-rívó bácsit” láttam, lakott egy, a „személyleírásommal” teljesen megegyező férfi, aki nem sokkal az előtt halt meg autóbalesetben, mielőtt én láttam a szellemét. Vannak gyermekei, szerintem azért sírt és kiabált, mert nem láthatja többé őket, és a gyerekei se őt.

Mostanában majdnem minden nap elsétálok a ház előtt, ahol 15 évvel ezelőtt láttam, de szerencsére azóta sem találkoztam vele.

Ez az egyik legrégibb emlékem, amire részletesen emlékszem.

18/F

2011. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igaz akkor zsír :D
2011. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. író köszönöm szépen hogy ezt így leírtad.Csak az döbbentet meg engem hogy érezted a fájdalmát.biztos így van csak ez fura hogy hogy tudtad érezni vagy csak te láttad.
2011. szept. 11. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Vannak ilyen képzelt történetek. Valószínűleg igaz amit leírt a válaszoló,miért lenne kamu? Talán hallotta a felnőtteket beszélni erről és a fantáziája összerakott egy képet jóval a beszélgetések után. Van ilyen a gyerekekkel, néha nem is tudjuk,hogy honnan szedik az eseményeket, pedig csak hallanak minket beszélgetve, amikor épp azt gondoljuk, hogy nem. Másrészt, nem tudják, hogy miről beszélünk, de a mozaikokból simán összeraknak képeket és az tudat alatt ott mocorog bennük. Na ennyi erről.

filmek meg mind kamu, nem érdemes nézegetni őket:-)) Szellemek nincsenek egyébként , ha ilyen filmeket keresel menj el egy video tékába és találsz jobb vagy rosszabb rendezésben néhányat.

2011. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

2. válaszoló vagyok


Úgy értettem, hogy a lehetséges fájdalmait éreztem, mivel sírt és kiabált, én pedig erős szomorúságot éreztem.


Még most is tisztán látom az eseményt, az anyukám is emlékszik mindenre. (Mármint arra, hogy ott láttam azt a szellemet, de ő nem látta (ahogy a leírásban van), és, ahogy részletesen elmondtam neki történteket. Egyébként elhunyt férfi családja néhány hónapra rá elköltözött.

2011. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

*a történteket

*az elhunyt férfi

2011. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem szellemek, sem pedig kísértetek nem léteznek, de mindenkinek lehet hasonló képzelődése és vágya. Teljesen rendben van a történet. Filmet pedig ezret találsz erről. A rendezők fantáziája határtalan.
2011. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!