Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hangokat hallok. Mi lehet az oka?

Hangokat hallok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már vagy két hónapja van ez, éjjel nem merek elaludni, hajnalban amikor elalszom, egy furcsa,húzás szerű élményem van, ugyanott ébredek fel ahol elaludtam és egy hang beszél hozzám.

Volt a közeljövőre való jóslata is, ami bejött.


Mi lehet ez? Nagyon rettegek az egésztől.


Régen volt pánikbetegségem, de nem vagyok skizofrén. Komolytalan, vicceskedő válaszok nem érdekelnek, aki átélt ilyet tudja milyen rossz:(


2011. okt. 5. 16:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
Hogy érted azt, hogy ugyanott ébredsz fel, ahol elaludtál? Ugyanabban a testhelyzetben? Mi volt a jóslat?
2011. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
24%
nem kell félned tőle. ha rosszat akarna neked már megtörtént volna. amikor hallod ezt a hangot, próbálj meg nyugodt maradni és szépen küldd el.nem kell hangosan.csak magadban mondjad hogy menj innen hagyj engem békén,de nyugodt légy. nekem szerencsére nem beszél, csak néha eljön, de el tudod küldeni. másnap: gyújts meg egy fehér gyertyát, égesd végig. a lakás minden pontjára helyezd el egy kis időre, de a hálódban legyen a legtöbb ideig. a gyertya tisztítja a teret. ha esetleg vallásos vagy:kérj szentelt vizet és picikéket locsolj szét az egész lakásban minden egyes sarokba alul fölül. de ne félj tőle, nem akar rosszat, csak figyelmeztet valamire.
2011. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Azért írtam így, mert amikor máshol aludtam, akkor ott ébredtem fel, szóval követ az egész dolog. Olyan mintha minden a valóságban történne.


A jóslat elég banális volt, aznapra vonatkozott, úgy volt, hogy párom átjön, ott alszik, de a hang mondta, hogy nem fog átjönni, azért mert ő akar nekem mondani valamit.


Párom tényleg lemondta az estét, és semmit se aludtam, mert amikor éreztem a húzást, ébren tartottam magam.


Nem tudom mit akart mondani.


Egy ismerősöm szerint kérdeznem kellene tőle, de ugyan, ki az akinek van ennyi lélekjelenléte?:)


Így is félek, hogy bolond vagyok:(

2011. okt. 5. 16:41
 4/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet:) Mindig ég gyertya, fehér mécsesek, sötétben el se mernék aludni.


Ez a tudatalattim lehet? Vagy egy másik dimenzió, szellemek?

2011. okt. 5. 16:44
 5/41 anonim ***** válasza:
58%

Ha a jóslata beteljesült, akkor nem ártó szándékkal van jelen, hanem segíteni jött.

A nyugodtság fontos, egyetértek az előttem szólóval, azonban nem biztos, hogy el kell küldened.

Kérj az univerzumtól segítséget. Kérd, hogy a látogatót csak akkor engedjék a közeledbe, ha jó szándékkal érkezik.

Ha ennek ellenére ott marad, nagyon figyelj rá hogy mit mond. Ha nem érted ismételtesd el vele. Különbséget tudsz tenni jó és rossz között, bármit mond is, tudni fogod mit kezd a hallottakkal. Nálunk a kisfiam hallott folyamatosan egy családot. Anya,apa, gyerek. A férfi mindíg beszélt hozzá, de sose értette mit mond, mert hadart. Egyszer rémülten mondta a fiam, hogy sikítottak, kiabáltak. Azóta nem hallott semmit. Érdekes, és létező dolgok ezek. Nem biztos, hogy el kell dobnod a képességedet, inkább tapasztald ki mi ez, és tudatosan használd. Biztos oka van, hogy ezt a feladatot kaptad. Ne félj tőle.

2011. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Először sikolyt hallottam, később egy női hang suttogott, az első tisztán hallós élményem pár napja volt, egy férfihang mondta, hogy fáj a feje, majd utána jött ez a semleges hang,aki mondani akart valamit,de annyira megrémültem, hogy fel akartam ébredni, ő meg csak ennyit mondott, hogy eljön még, mert párom nem fog átjönni.


Sokat szoktam meditálni, sima csakratisztítósat, van valami meditációs gyakorlat amit érdemes lenne elsajátítanom?

2011. okt. 5. 16:52
 7/41 anonim ***** válasza:
Ha ezen az úton vagy, akkor miért félsz ennyire? Keress fel egy látót, olyat aki tényleg az és nem kuruzsló, /akinél már volt ismerősöd,és tényleg bejött amit mondott/ és kérd a tanácsát.
2011. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért félek. Régóta foglalkozok a spirituális dolgokkal, de élőben mégis olyan félelmetes. A pánikrohamok csökkentése miatt kezdtem el meditálni, szép vége lett:)
2011. okt. 5. 17:03
 9/41 anonim ***** válasza:
24%
Ne félj tőle, segíteni akar.
2011. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
53%
nem kéne annyit szipuzni és nem hallucinálnál :)
2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!