Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hangokat hallok. Mi lehet az oka?

Hangokat hallok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már vagy két hónapja van ez, éjjel nem merek elaludni, hajnalban amikor elalszom, egy furcsa,húzás szerű élményem van, ugyanott ébredek fel ahol elaludtam és egy hang beszél hozzám.

Volt a közeljövőre való jóslata is, ami bejött.


Mi lehet ez? Nagyon rettegek az egésztől.


Régen volt pánikbetegségem, de nem vagyok skizofrén. Komolytalan, vicceskedő válaszok nem érdekelnek, aki átélt ilyet tudja milyen rossz:(


2011. okt. 5. 16:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes mérnök lehetsz ha tényleg az vagy.Amire nincs magyarázat az nem spirituális hanem még nem felfedezett ismeret, vagy csak általad nem ismert.
2011. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
47%

Pfff milyen széláslátókörú ember vagy,gratulálok!

Amúgy utálom az ilyen magadfajtát,aki szkeptikus és idejön osztani az észt.Ha nem "hiszel" benne,akkor mit keresel itt?Minek olvasgatsz a parapszichológia rovatban?

2011. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
61%
Hmmm. A legtöbb szkeptikus szórakozni jár fel ide. Én azért, hogy segítsek a sok megtévedt ezosnak felismerni a tévedését.A kérdésekre nem csak zavaros válaszok léteznek, bár a valódi, tudományos vagy épp egyszerűen tapasztalati válaszokat többnyire lehurrogják a zavaros hívők. Pedig inkább a vak elhivatottság helyett érdemes lenne tanulniuk , olvasniuk és gondolkodniuk néha.
2011. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

A kommentjeid alapján te egy nagyon kevés élettapasztalattal rendelkező nagyon fiatal ember lehetsz,akinek nem kellett megkűzdenie semmiért és nem látott túl sokat.Valójában mit gondolsz magadról,mi vagy?Egy mindenttudó?Egy próféta?

Milyen zavaros hívőkről hablatyolsz :)) ???

Van neked egyáltalán fogalmad hogy milyen széles területet fog át az ezotéria?Számtalan dolog van amiről még csak nem is hallottál!Ezzel a kommenteddel többtíz millió embert szóltál le!Tény hogy sok elvakult,mindent mindenbe belemagyarázó idióta is van,ez rendben van,de hol nincsen?Ne ezeket nézd,hanem ismerd fel a tapasztalataidat,tájékozódj,hallgass meg száz ellenkező véleményt,olvass el két tucat könyvet a témáról és utána szűrdd le ami neked fontos,ami neked klappol.Ne légy ezzel a dologgal elutasító,mert sok mindenről maradsz le.

És persze fenntartással kell sok mindent fogadni,nem kell megenni mindent.Én amúgy nem keveset tanultam és nap mint nap használom az agyam,mégis vannak az azoban olyan dolgok h tátva marad a szám!

2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Kérdező lehet éppen a pánikbetegséged legyőzése érdekében jöttek segíteni.

Most lehet hülyeséget írok de mi van ha védő angyalaidat hallod? Segítenek, szólnak hozzád, hogy tud nem kell félned semmitől mert Ők veled vannak.


OFF:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:21


Nagyon szívesen olvasnám élményeidet, tapasztalataidat. Ha a kérdező nem bánja és te neked se lenne gond nagyon örülnék ha leírnád.

2011. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Szerintem az angyalok kevésbé ijesztő módot választanának a kommunikálásra. Tegnap eldurvult, éreztem, hogy valaki leül az ágyamra és néz, pedig egyedül voltam az egész lakásban, utána megint jött ez a húzásos élmény, de sikerült időben felébresztenem magam.


Én nem nagyon hittem a szellemekben, de lehet van egy, holnap megyek el egy médiumhoz, remélem utána jobb lesz, mostanra már elviselhetetlenek az estéim.


A hang azt mondta, hogy nagyon fáj a feje, nem tudom ennek van-e jelentősége, kicsit fura a szellemeknek nincs fejük:)


OFF:

Érdekel más tapasztalata is, hátha tudunk egymásnak segíteni.

2011. okt. 13. 14:29
 27/41 anonim ***** válasza:

tegnap 12:39 vagyok Angyalos :)


Nem volt rokonod aki meghalt akár mostanában, akár régebben?

Anyukámmal is szokott néha ilyen lenni, bár hozzá még soha nem szólt!

Mindig amikor ilyen van felébred és érzi hogy leült valaki az ágyára és húzza le a takarót, néha a vállát is megfogja, de ilyenkor anya mindig azt mondja "mama hagyjál békén félek" és ilyenkor mindig abba marad a dolog. Viszont még soha nem mert fel nézni, tehát nem tudom látszatra van - e ott valaki. Anya biztosra tudja, hogy a mama az.

Milyen médium? Vigyázz nehogy csak a pénzt kérje el! Én is médium vagyok, egyszer egy "boszorkány" azt mondta csak nem foglalkozom egyenlőre ezoterikus dolgokkal mert van két kis gyermekem és nem akarok esetleg bajt hozni rájuk.

Vigyázz nehogy egy csalóra inged gatyád rá menjen. Én úgy gondolom aki igazán "médium" nem reklámozza magát és nem kér pénzt, max elfogad ha adják, mondjuk szerintem azt se kéne.

A fent említett mamám korán meghalt sajnos pedig ö aztán "boszorkány" volt a javából.( Asztalt táncoltatott, megálmodott dolgokat, kártyát vettet, stb). Ö tudna most segíteni :(


Amit tudok engem kiskoromban "piszkáltak a szellemek" és minden éjjel átmentem anyáék ágyába sírva. Anya nem nagyon hitt még akkor a szellemek létezésében hiába mondta neki a mama hogy szellemek küldje el őket.

Erre anyu válasza mindig az volt, hogy ne nevettesd ki magad....stb.

Egy bizonyos idő után viszont annyira pipa lett, hogy egyik este átment a szobába és nem éppen szépen elküldte melegebb éghajlatra őket. Azóta se piszkálnak!

Bár én azt halottam attól a bizonyos "boszorkánytól" akit feljebb már említettem hogy gyújtani kell egy fehér gyertyát és nagyon szépen megkérni menjen el, és nyugodjék békében.


Amúgy amikor ezt érzed, nincs hűvösebb?

Amikor én érzem egy egy szellem jelenlétét mindig hűvösebb lesz a levegő. Hál Isten eddig nem sokszor éreztem.


Annak is örülők, hogy anonim ez az oldal mert teljesen idiótának tűnhetek, de hibába ez mind megtörtént.

2011. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Az élményeid egyértelműen egy bizonyos irányba mutatnak!Ettől nem kell megijedned,nincs veled semmi baj.A válasz egyszerű de itt a gyakoriukérdéseken nem akarom megírni.

A kérdésedre választ fogsz találni az autentikus ezo oldalakon,majd ott segíteni fognak neked.

Az "angyalos hozzászólónak" mondanám(és a kérdezőnek is egyben)hogy a gyakori kérdések oldal nem alkalmas komoly infószerzésre illetve élménybeszámolókra,erre a fent említett ezoterikus oldalakon lehet lelni.Én írtam már több tucatnyi tapasztalatot ezekre az oldalakra,fórumokra,ott tudtok olvasgatni amennyit csak szeretnétek,azt hiszem a szeruő személye lényegtelen!

Remélem segíthettem!

2011. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Voltam annál a hölgynél és nagyon jó volt. Egy ismerősünk ajánlotta, róla leszedett szellemeket.


Azt mondta, hogy nem "jók" voltak azok a lények és szerencse, hogy nem engedtem át magamat nekik, azt mondta, ha angyalok vagy ilyesmik lennének, nem hajnalban jönnének és nem kapnék frászt a jelenlétüktől, mert megtalálják azt a módot amivel kellemesen tudnak megközelíteni.


Akit érdekel privátban szívesen elmesélem részletesebben, csak itt tényleg gyíknak néznek mindenkit... Pedig én magam se nagyon hittem a szellemekben, amíg át nem éltem ezt.


Köszönöm az értelmes hsz-eket, azért örülök, hogy nem csak szkeptikusok viccesnek hitt válaszait olvasgatom.

Nem is értem ők minek olvassák ezt a rovatot.

2011. okt. 14. 14:24
 30/41 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy nincs elhunyt rokonom aki jött volna. Ezek ilyen hívatlan lények voltak...
2011. okt. 14. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!