Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A 7-ből 5 csakrámat könnyen...

A 7-ből 5 csakrámat könnyen érzem, elég intenzíven, de az első kettőt szinte sosem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Konkrétan az alap-csakrát és a szakrális-csakrát nem sikerül éreznem. A másik 5-öt már pár perces meditáció után és érzem, hogy lüktetnek.


Kérem lehetőleg csak az válaszoljon, aki ért is a dologhoz. Köszönöm!


2011. okt. 27. 14:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%
Meg fogsz halni. Sajnálom...
2011. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
8%
mert egy reptoid alvó ügynök vagy
2011. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
A gumiszobában is van internet? :D
2011. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Most nektek meg mi bajotok van? Nem lehet itt értelmes választ kapni?

Azért mert ti még nem szereztetek tudomást a saját csakráitokról, azért még léteznek.

2011. okt. 27. 17:06
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Ez hit kérdése. Én nem hiszek benne, tehát nekem nincs csakrám és ne is próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről!
2011. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

"Ez hit kérdése. Én nem hiszek benne, tehát nekem nincs csakrám és ne is próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről!"

:D Jájj :D Ennyi erővel mondhattad volna ezt is:

"Ez hit kérdése. Én nem hiszek benne, tehát nekem nincs se kezem se lábam és ne is próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről!"

Ez nem hit kérdése...


Kérdező:

Ha már mediben sikerült érezned xy csakrákat, akkor csinálj "csakra hangoló, feljesztő" stb. meditációkat...

Biztos, hogy sikeres lesz, és hamarosan fogod érezni a másik 2 csakrát is...

2011. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

"Ha már mediben sikerült érezned xy csakrákat, akkor csinálj "csakra hangoló, feljesztő" stb. meditációkat...

Biztos, hogy sikeres lesz, és hamarosan fogod érezni a másik 2 csakrát is..."

Ez csak hit kérdése, látom a karom, a lábam, de a csakrámat nem...hol vam? Mi az? Neked ki mondta hogy van olyanod? Lehet hogy biológiaórán pont hiányoztam amikor ezt a lérfontosságú szervet tanultuk :D

2011. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Biológiaóra :D

Az iskolában mindent megtanulsz amit kell...

Tudok ki fogja hagyni azt, hogy ilyenekkel fogalkozz:D

Az összes politikai vezetőnek az érdeke, hogy semmit ami fontos nehogy megtanulj az iskolában...


A történelem órákon a sok hazugságot tanulod, az összes igazság (ami az EU-nak nem tetszik) ki van hagyva, főleg ami a Magyarokkal kapcsolatok...


Ha nem hiszed nem...Pedig jól tennéd...


Kérdező: Lásd, kikkel vagy körülvéve!

2011. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
En Osho aktiv meditacioit ajanlanam, a csakralegzest. Eleg jol tisztitja oket. A harmadik korre mar ereztem mindet. Edekes modon nekem is a ket alsoval van gondom, azt hallottam, azert mert alulmukodnek vagy blokkoltak.
2011. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes valaszokat, kiprobalom az ajanlott dolgokat!
2011. okt. 27. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!