Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért látható az asztrál...

Miért látható az asztrál térben a tárgyak, élőlények körül néha kékes vagy zöldes fény? Ilyen fényt látnak sokan a "szellemek" körül is. Mire utalhat ez szerintetek? Mi lehet az oka? Vagy mit lehet leszűrni ebből az összefüggésből?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 12:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Akiknek már volt részük testen kívüli élményben vagy láttak szellem jelenséget és látták ezt a bizonyos fényt, azoknak is kíváncsi lennék a tapasztalatára és tippjére ezzel kapcsolatban.
2011. nov. 7. 12:13
 2/17 anonim ***** válasza:

szija én jártam az asztrálvilágban, szellemjárta helyen is.

Nem láttam soha ilyesmit abban a világban, az csak itten van. Egyrészt ott vannak láthatatlan auranélküli szellemek (ezek a mentális térben léteznek, és csak annyit tudsz róluk hogy ott vannak), ezek felsőbbrendü lények, például angyalok. Másrészt ha találkozol egy abban a világban lakó lénnyel látod az auráját ami piros rózsaszin és bármilyen más szín is lehet lehet, és az emberek auráját is hasonlóan sokkal könnyebben látod, csak emlékezned kell rá, és csak annyi a különbség hogy azok a lények a fizikai sikon nincsenek meg, és az ilyen fizikai jellegü dolgaidat nem is látják.

Ja és én már barna színü szellemet is láttam, nem csak kéket vagy zöldet, a tárgyakon főleg a fabútorokon lehet látni például kék és zöld színeket.

2011. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nos, velem testen kívüli élmény közben fordult párszor elő,hogy például fa bútorok körül, szóval, a szoba berendezése és a benn tartózkodó emberek körül kék, aura szerű halvány fényt láttam, mintha belülről világítanának.

Szellemet is láttam többször.Egyszer az egyik körül zöld, másik körül kék fényt láttam,ez a kettő éjjel jelent meg, sötétben és amúgy teljesen jól kivehető volt az alakjuk, mintha élő emberrel találkoztam volna.Az egyikőjüket direkt meg is érintettem és nagy meglepetésemre fizikailag , tehát érintéssel is érzékelhető volt!Sokan azt hiszik, a szellemen átmegy az ember keze.Nos, ez nem így történt, teljesen szilárd tapintása volt, akár egy valóságos embernek!Mondjuk, ezt nem nagyon értem, hogyan volt lehetséges,mert ez éber állapotomban történt, nem testen kívüliben.Szerinted ez hogyan volt lehetséges??

Nappal is láttam, világosban szellemet, de az eléggé áttetsző volt, jól megtudtam figyelni, de olyasmi volt, mint egy hologram.

(Ha netán idetévedne egy szkeptikus előre közlöm, hogy nem szedek tudatmódosító szereket és nem vagyok beteg!)

2011. nov. 7. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!Nem lehet hogy esetleg ejjel valaki bent volt a szobadban es annak lattad az aurajat?Allitolag sötetben nezik az igazi auralatok is az aurat..Furcsa lenne ha egy szellemet fizikailag meg tudnal fogni...hmmm.erdekes..

Ugy szeretnek en is aurat latni..

2011. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem, nem szedsz tudatmódsító szereket, csak éppen ilyen tudatmódosító baromságokat olvasol, nézel, és a fantáziád élénken szárnyal!! Ez nem lenne baj, de jobban járnál, ha maradnál a realitások talaján, talán akkor nem fogsz majd idővel meghibbanni!!!
2011. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Mi az, hogy ,,asztrál tér"? Hol lépsz át a valódi térből ahol létezel az asztrál térbe? :-))))) Viccelsz szerintem. Ilyenben hol lehet bekerülni? Tér van, idő is de ilyen zavarosságokat még nem hallottamsehol.....
2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok képes látni az aurát(szóval, normál esetben élő ember auráját nem látom).A szobámban megjelent alak körül a fény valóban ahhoz hasonlított, ahogyan az aurát ábrázolják,na de ilyesmit láttam a tárgyak körül is, csak halványabban..

Nem jöhetett be senki a szobámba.Az ajtó résnyire nyitva volt, hallottam, ahogy a másik szobában szuszognak, mélyen alszanak:) Különben is, az alak, aki megjelent, még azelőtt sosem láttam.

2011. nov. 18. 21:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Amikor ez történt, még nem olvastam "tudatmódosító baromságokat".Fogalmam sem volt róla, hogy létezik asztrál dimenzió, meg asztrál utazók , testen kívüli élmény és hasonlók.Csak évek múlva szereztem tudomást ezekről.
2011. nov. 18. 21:12
 9/17 A kérdező kommentje:
A tudat, a lélek kerülhet át az asztrál térbe.Valahogy áttevődik oda az érzékelésünk.Sokszor álmunkban is abban a térben vagyunk.A fizikai és az asztrál tér együtt létezik, egy helyen, csak nem tudjuk a kettőt egyszerre érzékelni(többnyire..)
2011. nov. 18. 21:17
 10/17 anonim ***** válasza:
4/9 vagyok: Pedig a targyaknak is van aurajuk...azoknal viszont lehet hogy azt lattod,nem?...a masik is erdekes dolog ,remelhetöleg sikerül kideritened hogy mi is volt az...mindenesetre en hiszek neke..velem is törtentek mar meg dolgok es hiszek bennük..
2011. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!