Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Fény az alagút végén? Halál...

Fény az alagút végén? Halál közeli élmény?

Figyelt kérdés
Pl újraélesztéskor, amikor megáll a szív, majd újraéled az illető.. Mi tapasztalható?
2011. aug. 24. 13:42
1 2
 1/11 komasa válasza:
93%

Édesapám szívműtéte közben úgymond elhagyta a testét, és egy lehúzó örvényt érzett. Tudta azt, hogy ha jobbra lép ki az örvényből tovább él, ha balra, akkor meghal.

Szerintem nincs kimondottan mindenkinél egyforma halál közeli élmény.

2011. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát van olyan is hogy fény az alagút végén, vagy látod saját magadat ahogyan ott fekszel az ágyon és próbálnak életben tartani.
2011. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Solarian ***** válasza:
44%
Jah felülrő nézed magadat. Aztán vált az alagutasra.
2011. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
50%
volt egy vak csaj, akinek éppen vala mi műtétjét kezdték el, és a csajnak leállt a szíve, de aztán sikerült újjáéleszteni, és akkor elmondta, hogy amikor meghalt, kiszállt a testéből, átment egy másik kórházi emeletre és megnézte az aznapi beosztást, aztán visszament a szobába ahol a teste van, és látta hogy az egyik doktoron felemás zokni volt. ezeket leellenőrizték, és tényleg úgy voltak ezek.
2011. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Sok ilyen élménybeszámoló van pl. Dr. Moody: Élet az élet után c. könyvében. Akit érdekel a téma, érdemes elolvasni.
2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy mentős mondta, hogy már több újraélesztettet megkérdezett erről a fényről. Mindegyik úgy élte meg a halált, hogy azt hitték, elaludtak. Semmi fényt nem láttak. Egy öreg nénit többször is újra kellett élesztenie, megkérdezte tőle nem 1x, hogy szerinte mi történt. A válasz: 'elaludtam?'
2011. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A vélemények megoszlanak. Akkor nem biztos, hogy a fény az alagút végén létezik, bár nem is kizárt. :-) Köszönöm a válaszokat! :-)
2011. aug. 24. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Az alagút végén a fényt az idegrendszer is okozhatja. Nem kell feltétlenül ,,látni" hiszen a szem nem is vesz részt ebben. Ha épp olyan az ingerlése bizonyos idegpályáknak, akár fényt is észlelhet az agy. Nincs ott alagút, meg semmi ilyesmi csak a próbálkozó, oxigénhiányos agy igyekszik a maradék ingert fenntartani. Normális esetben ,még becsukott szemmel is láthatsz fényeket ha épp rosszul vagy. Mellesleg aki elájul , az is beszámol szemkáprázásról, erős , távoli fényről néha, közvetlenül az ájulás előtt.( csukott szemmel) Szóval , a beszámolók nem kamuk, láthattak bármilyen fényt , képzelődhettek is abban az állapotban, hiszen nincs keringés és a maradék agyi kapacitás okoz ilyen jelenségeket. Semmi mágia nincs ebben. Hihetsz a beszámolóknak, hiszen nem hazudnak amikor fényeket látnak. Kivéve aki valóban álomba szenderül. Persze, alagút nincs:-)))
2011. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem mindenki megy át...Én "természetgyógyász" vagyok és látom a szellemeket...igazából ha van valami olyan ügyük amit még el kell intézniük akkor itt maradnak.Kb. mint a szellemekkel suttógó :)
2011. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Az alagút vagy bármi más fényesség az agy játéka szerintem is. Egyetértek, megy a zöld kéz:-)) Nemrég a vérnyomásom ingadozott és minden ájulás nélkül is fényeket láttam mag alagút szerű valamit. Olyan mint amikor csillagokat lát az ember amikor szédül.Szerintem senki nem lát szellemeket, a film meg egyébként is fantáziaszülemény. Az a helyzet, hogy (sokak számára bizonyára kiábrándító) a valóság sokkal unalmasabb, mint azt szeretnék hinni. Szellemek nincsenek, sem alagút, be a neurológia és biológia szolgáltat ilyen élményket.
2011. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!