Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert van az, hogy az olyan...

Miert van az, hogy az olyan emberek, akiknek nincsen tapasztalatuk a kulonbozo szellemjelensegekkel, egybol elitelik lenezik megkerdojelezik elmeallapotukat azokat/azoknak akik tapasztaltak mar hasonlot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván jó oka van, hogy még a szellemek is elkerülik őket.
2011. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Az ember már csak ilyen. Abban hisz amit lát.

Én sem hittem, és gondolom Te sem az első tapasztalásig, bármi is legyen az. Én konkrétan szellemeket még nem láttam, de más megmagyarázhatatlan dologban volt részem, így hiszek ebben is. Tudom, hogy attól még lehet létező, hogy én nem éltem meg hasonló helyzetet.

2011. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Azért ilyenek, mert ami hiányzik belőlük azt utálják a másikban. Ez az élet más területein is így van.
2011. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
A Föld most a Hetedik Sugár energiáiban van, amely a Koronacsakrán keresztül tudaterősítő hatással bír, elősegítve a paradigmaváltást.
2011. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok ember. Abban sem hiszek, amit látok.
2011. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Mert úgy gondoljuk, tévedtek. Pláne, amikor egész vad sztoriról van szó.


Igen, ti is tévedhettek. Fogadjátok el.

2011. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Ősi tétel - amitől félek, abban nem hiszek. Ha nem hiszek, nem létezik. Ha nem létezik, nem kell félnem. Nem te vagy a hülye, ők korlátoltak.
2011. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mert nem hiszik el. és azért nem mert tegyük fel youtuben is fenn vannak az ufók. tehát sokan hazudnak vagy csak kitalálják.
2011. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
pl ott van a tévés csávó a dicoveryn vagy hol. látja és érzi a szellemeket meg minden csak még 1 et sem mutatott érted
2011. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mirk ***** válasza:
47%

Mert a szellemjelenségek nem bizonyíthatóak így a racionális emberek számára nem is hihetőek. Nem látható, hallható vagy kézzel fogható. Olyan ez mint az istenek. Ami túl van az ember érzékelésén vagy felfogó képességén abban nehéz hinni. Ez egyébként egy szép válasz vallásos embereknek is, hiszen nem azt mondjuk, hogy isten vagy istenek nem léteznek, csupán azt, hogy nem tudjuk, hogy léteznek-e vagy sem. Ez az agnoszticizmus egyébként.

Visszatérve a kérdés lényegére, senki sem kérdezi, hogy hiszel-e a medvejelenségekben, hisz mindenki tudja, hogy medvék léteznek. Csak ezt a mondatot kell megérteni.

2011. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!