Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez szerintetek mitől volt?

Ez szerintetek mitől volt?

Figyelt kérdés
egyszer, mikor olyan 6 év körüli lehettem, játszottunk nagyobb rokonaimmal egy kertben. leültem egy tuskóra, és annak a repedéseiben kék lángokat láttam, és egyszer csak megjelent (ott bent) egy hegedű, de ember nélkül, és miközben lebegett, forgott lassan körbe, és hallotam valamilyen hegedűzenét.
2011. dec. 15. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent neked Hüseyin Kenan Gün!
2011. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
az ember ha be van lsd-zbe 6 évesen akkor még szép hogy ilyeneket lát :D és most a komolyabb rész. az agyad megviccelt hogy mit ne mondjak (sztem kérdezd meg a szülőket nehogy valami komolyabb legyen) mindenkinek vannak 'látomásai' még idősebb korában is szóval ez szerintem természetes. de tényleg kérdezd meg a szüleidet
2011. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

amikor 6 eves kor korul voltam, folyton bizonygattam apanak, hogy a dinoszauruszok marpedig nem haltak ki, mert egyszer almomban veluk almodtam, es az alom valosagnak tunt....


szal a valasz: attol volt, hogy meg fiatal voltal.

2011. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyerekeknél nem ritka a hallucináció. Konkrét neveket nem tudok mondani mivel csak koca szinten néztem utána de vannak olyan gyerekek akik szürkületkor hallucinálnak, de idősebb korukra kinövik és hasonlók. Ettől függetlenül normálisak tehát a köztudatban lévő örült szó nem illik rájuk.
2011. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
beképzelted
2011. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, hát nem ájultam el tőletek. azt hittem jön majd a sok parab*zi, és mindenfélét meg,- illetve bemagyaráz.


a helyes megfejtés: irgalmatlan módon fejbeküldtek egy bőr focilabdával, azért döntöttem úgy, hogy leülök egy kicsit. ezek után a tűzön meg a hegedűn nem is csodálkoztam:D

2011. dec. 16. 10:49
 7/10 anonim válasza:
Igen,szóval teljesen felesleges volt a kérdés,ugyanis az okát tudtad..Csak gondoltad jó poén,ha a semmiért kirakod ezt a kérdést..
2011. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remek meglátás Sherlock! és ha visszaolvasol, azt is meglátod, miért raktam ki.
2011. dec. 19. 19:34
 9/10 gardi válasza:
Megjelent a hivatásod..
2011. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 User 4574 ***** válasza:
Nem hallucinálni szoktak a gyerekek, hanem ELHINNI a képzeletüket! Nagy különbség!
2011. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!