Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a telekinézis?

Mi a telekinézis?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
5 másodpercbe se telik, hogy beírod a googlbe, s elolvasod a leírást. Egyébként érdemes gyakorolni, valakinek nem kell sok gyakorlás ahhoz, hogy alapfokon művelje (persze ha hiszel is benne, ha nem, felejtsd el). :))
2011. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
nálad mit jelent az alapfok?
2011. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Bebizonyított hiteles kísérletet vajon miért nem tudnak felmutatni? Persze biztosan zavarja a nagy mágusokat ha szkeptikusok is jelen vannak...
2011. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából egyikkel sincs bajom, de hogy a kérdésre senki sem felelt, az biztos.
2011. jún. 24. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:
mikor tárgyakat mozgatsz pusztán az akaraterőddel, anélkül hogy bárki, bármivel hozzáérne..
2011. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
egyébként az alapfokos kérdést nem ba*tatásképp tettem fel, de nálam az alapfok az ha valamit pl lebegtetsz, csakhogy én ilyen képességű embert még nem láttam...szóval nem értem miért mondod hogy az alapfokig könnyű eljutni..
2011. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Amikor tárgyakat, mozgatsz pusztán a gondolatod erejével. Ahogy azt már meg is válaszolták.

Azonban

Egyetértek az előttem szólóval. S hogy az általam mélyen tisztelt Vágó Istvánt idézzem részben, addig semmi bajom ezzel a dologgal, amíg valaki hisz benne. Csak bizonyítsa is be, statisztikai adatokkal, tényekkel, bármivel.

Mert az egy dolog, hogy én nem hiszek abban, hogy képes vagyok rá. Ám számtalan ember vallja, hogy ő igenis képes rá. Ő miért nem tárja a világ szeme elé?

Egészen addig amíg erre nincs bizonyíték, és amíg ennek a képességnek a művelői csak annyit tudnak felmutatni hogy "mert te nem hiszel benne"...

Addig ezek az emberek, mind elvegyülhetnek a kuruzslók tömegében.

2011. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tárgyak akarattal történő mozgatása. Csak a sárgaházba való idióták hisznek benne.
2011. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 some1 válasza:
78%
olyan, mint amikor a jedi lebegteti a dolgokat
2011. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg érdekel a telekinézis, akkor én leírhatok egy történetet ami velem történt. Szerintem nem annyira paranormális, inkább tudományos, de nagyon érdekes. De inkább egy kérdésbe teszem majd bele ebben a témakörben
2011. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!