Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már közületek valaki...

Volt már közületek valaki regressziós hipnózison? Segíthet visszaemlékezni valamire?

Figyelt kérdés
Én nem az előző életemre vagyok kíváncsi. Nem találok valamit, ami nagyon fontos, mert pénz múlik rajta és már nincs más ötletem, hogy hogyan emlékezzek vissza hol és mikor hagytam el, mikor láttam utoljára. Tudom, hogy ez most kicsit viccesen hangzik, de már nagyon kétségbe vagyok esve.
2012. jan. 25. 08:43
 1/10 Antimod ***** válasza:
78%

Elvileg minden gondolatod rögzítve van valahol, így elméletben vissza lehet hívni. Annyit tudok az egészről, hogy rajtad is múlik, mennyire tudnak hipnotizálni, mennyire tudsz ellazulni. Nem mindenkinek sikerül.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg hipnotizáláson kívül van valami módszer, amivel egyedül elő tudom szedni az emlékeim?
2012. jan. 25. 09:54
 3/10 Antimod ***** válasza:
69%

Meditáció, agykontroll, de nagy gyakorlat kell hozzá, nekem még nem sikerült. Próbálkozni viszont érdemes.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Inga segitsegevel is megkeresheted(Na most majd jönnek a lepontozasok).
2012. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, mivel az ingát valójában a tudatalattink irányítja. Jelen helyzetben (más okokból kifolyólag) a tropa idegrendszerem miatt képtelen vagyok meditációt gyakorolni, tehát marad az inga.
2012. jan. 25. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:

bocs hogy offolok.

valaki eltudja magyarazni, hogy mukodik az az inga ?? mi kell hozza ?? hazilag is lehet csinalni ingat ?? ha igen mi kell hozza?

2012. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet valamilyen személyes tárgyad. medál vagy ilyesmi, amit ráfűzöl pl. egy cérnára. Vízcsepp alakú forma a legjobb, mert az egyenesen áll és nem forog nyugalmi állapotban. Mutató- és hüvelyk új közé fogod a cérnát. Először "betanítod" az ingát, megkéred mutassa meg az igent, a nemet, majd a talán-t. pl. igen, előre hátra leng, nem: jobbra-balra, talán: átlósan. Ne mozogj, lassan lélegezz. esetleg támaszd le a könyököd, hogy ne a kézremegésedtől lengjen az inga. Teszteld le valami egyértelműbb dolgon, amit biztosan tudsz. Olyan dolgokat ne kérdezz, hogy mik lesznek a jövő heti 5-ös lottó számok, mert az inga csak azt tudja, amit te is tudsz a tudatalattidban. A belső rezgéseid irányítják. Én már ezer éve nem próbáltam, de most meg fogom tenni, hátha segít.
2012. jan. 25. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:

köszi szépen.

régen amikor próbáltad, akkor működött ??

2012. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Az inga tényleg használhat! Én egyszer elhagytam az összes iratomat a tartójukkal, azt hittem, valahol a házban veszett nyoma. Elővettem az ingát, hogy mutassa meg, merre keressem. Először azt hittem, nem működik, mert folytón az ajtóra "mutogatott". Pár nap múlva kaptam egy levelet, hogy valaki megtalálta az utcán a tartót és leadta az önkormányzatban. Hát ezért mutogatott kifelé. :)


(Egyébként én úgy szoktam ingázni, hogy rajzolok egy kört papírra, és három cikkre osztom: Igen/Nem/Talán. A kör közepébe teszek egy nagy pöttyöt, az a középpont. Az inga a cikkek felé leng ki, így elég egyszerű. :))

2012. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél! Nem véretlen nem emlékszel, ha volt is. Engem is érdekelt majd 3 évig csak ezzel foglakoztam. Mire találtam egy kedves orvot aki csak annyit kérdezett, hogy biztos fel fogom-e tudni dolgozni amit látni fogok. Milló példát mondott, hogy mi lehetett elözö életemben ami nem biztos ,hogy jelenlegi egómnak jót tenne. Én arra jutottam, hogy nem leszek tőle boldogabb. A jelennek élj és a jövönek. A múltad hagyd magad mögött.
2012. febr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!