Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy skizofrén embert meg tud...

Egy skizofrén embert meg tud gyógyítani a parapszichológus (vagy legalább segíteni) rajta?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

segiteni tud talán de meg gyógyulni egészen nem lehet ha lehet is kevés az esély john nash-álapotot elehet érni

tudom énis szkrizofrém vagyok

2012. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gyakran kell járni mert 1-2 nap jól van az ember osztán visza esik kell ismerni a tuneteket akor jóbb lesz pl valamire gondolsz hogy figyelnek vagy ijesmi akor azt a gondolatot elkel vetni gyorsan nem szabad bele méjulni a

gondolatba és beszélgetni se szabad másal én például beszélgetem az ismeroseimel gondolatba és válaszoltam is helyetuk vagy féltem szelemek figyelnek meg ijesmik ha ijesmik vagy ehez hasonlo gondolatok vanak akor elkel terelni a gondolatokot van még nagyon gyakori hogy az emberek hátrad mogot rolad beszélnek és ártani akarnak

vagy ehez hasonló ez is nagyon gyakori kébzet.

2012. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Csak ront, és még a pénzt is kér érte.


1. Szedni kell a felírt gyógyszert

2. Meg kell keresni az okot. Ebben szakember, és vagy lelkészek is segíthetnek

3. Végső soron pedig Isten tud, és akar is segíteni. Ha parapszichológushoz mész azzal azonban Isten előtt átkozott és utálatos dolgot követsz el.

2012. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud segíteni.

A skizofrénia lehet organikus eredetű, amikor gyógyszerekkel lehet csak normális állapotban tartani a beteget.

És lehet pszichológiai eredetű, amikor valakit olyan trauma ér, akár gyerekkorban, akár később, amikor egyszerűen "megbomlik az elméje".

Ez a "megbomlás" egy védekező mechanizmus, mert olyan dolog érte az illetőt, amit nem tudna feldolgozni, nem tudná kezelni, nincs hozzá lelkileg eszköze.

Ilyenkor lesz valaki skizofrén.

Ezt pszichoterápiával lehet kezelni.

Ez az eber meg tud gyógyulni.

De az ilyen ezo-dolgok inkábbb ártanak, mint használnak.

Én még nem hallottam oylat, hogy valakit a mentális betegségéből sikeresen kezeltek parapszichológusok, vagy kézrátevők, vagy mit tudom én milyen csodatévők.

Ha javul is, ideig-óráig csak, aztn visszaesik, vagy rosszabb lesz.

Pszichológushoz kell menni.

2012. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Az uccsó válasz a legtutibb. A parapszichológus nem pszichológus, semmi de tényleg semmi köze hozzá.

Hagyd ki.

2012. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha az ördög szállt meg, akkor igen, de oda inkább pap kell!
2012. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hallottam olyan alternatíváról, ami a skizofréniát, mint testi megszállást kezeli, és találkoztam olyan emberrel aki esküszik rá, hogy hatásos az eljárás. Az meg már mindenki saját véleménye, hogy hisz-e benne.
2012. febr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!