Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Anyukák, apukák, mesélnétek...

Anyukák, apukák, mesélnétek nekem a gyereketekkel megtörtént eseteket?

Figyelt kérdés
PL hogy szellem volt nállatok,és örült-e neki meg ilyenek?

2012. febr. 2. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szellemek nincsenek. Normális gyerekeim vannak,akik nem látnak szellemeket.
2012. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem nagyon értem, honnét veszik az ötletet egyes emberek, hogy a gyerekeik szellemeket látnak.


A jobb agyfélteke dominál náluk mivel a tudatosságnak még csak csírái lelhetőek föl bennük. A jobb agyfélteke pedig nagyon is felel a kreativitásért. Egy egy festékpacás rajz(amit a pszichológusok használnak) szinte csúcsra járatja a nagyon pici gyerekek agyát, főleg ha színes.


Így nem is annyira meglepő, ha egy árnyékban többet lát, mint egy felnőtt.

2012. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%
Bár nem vagyok szülő mégis ismerek valakit akinek a gyermekei igazán látnak :) Legalább is én hiszek benne . Egyik barátnőmnek született 2 lány ( nem egy idősek ) . Mindig mondogatták Évinek hogy ott van egy néni vagy egy kislány stb. Eleinte nem hitt nekik ezért elvitte őket szakemberhez . Ő azt mondta hogy mikor a lányai újra mondják hogy ott van valaki kérdezősködjön... kérdezze meg mi a neve ! hogy honnal jött ! és egyéb adatokat . Később utánanéztek a pontos leírásoknak és kiderült hogy ezek az emberek éltek csak éltek mert már meghaltak :) szóval én nagyon hiszek az ilyen dolgokban
2012. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Szellem nem járt senkinél , ez a kérdés már töb változatban előfordult itt.Szellemek nincsnek. Egy gyerek számára a falon lévő festékfolt is érdekes
2012. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Volt már többször hasonló kérdés. Nem látnak semmi olyat ami nincs ott, csupán olyasmiknek is örülnek amiket Te már semminek gondolsz. Plusz a fantáziájuk sokmindent kiegészít, mert kevesebb infójuk van a világról. Ennyi.

Nem szellemeket meg hasonlókat látnak, szellemek nincsenek. Egyszerűen egy lebegő porszem, vagy egy repedés a falon, egy pici elszíneződés folt vagy bármi ami nekik érdekes az számodra semmi. Egy felnőtt azt mondja egy sarokra nevető gyerekre, hogy mit néz, hiszen nincs ott semmi. Pedig van: a sarok vonala például. Ez így működik. Kinövik. A fantázia is ilyenkor fejlődik, persze kiegészülnek a világról érkező információkkal és helyére kerülk sokminden.

2012. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem hittem soha a szellemekben de egyszer történt egy fura dolog.

3 éves volt a fiam amikor egyszer elkezdett beszélni itthon valami bácsiról de nem értettük hogy mit is akar, azt hittük hogy biztos csak szórakozik vagy valami. Kérdeztük tőle hogy hogy néz ki az a bácsi, elkezdte mondani és eléggé meglepődtünk. A feleségem nagyapját temettük olyan ruhában ami a fiam szerint az emberen volt és kinézetre is úgy mondta el ahogy a feleségem nagyapja nézett ki. Pedig még csak képen sem láthatta. Csak akkor az egyszer fordult elő, azóta nem történt semmi.

2012. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tolem eleg sokan kerdeznek dolgokat!!pedig nem vagyok jos no es nem is szeretnek az lenni!!egyszeruen csak meg erzek dolgokat,.pl unoka noverem egyszer azt mondta hogy soha nem akar meg egy gyereket ,.mert hogy neki eleg az az egy is ami van,.erre csak azt mondtam hogy mar pedig fog szulni es fiu gyermeket,.es igy is lett ,.

kis lany koromban en is lattam a holtakat es tisztan mint egy elo embert,.edes anyam szinten megremult ettol!soha nem lattam anyukam apukajat es meg is eltudtam mondani hogy hogy nez ki es milyen ruha volt rajta!!

amiota felnottem,.es gyermekeim vannak azota nem latom oket csak erzem!!kislanykent nem fogtam fol hogy halottat latok,.es ezert nem feltem!de nagyon remelem ezt meg egyszer nem elem at !

2012. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!