Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tudatom miként lehet állatba...

A tudatom miként lehet állatba bejuttatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Meg kell dugni őket.

Keményen.

2012. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Keress rajta egy nyílást.
2012. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Tanulj. Először gondolatot megfogalmazni, írni, aztán építs fel egy kielégítő, teljes világmagyarázatot az emberiség felhalmazott tudásából, majd megtanulva gondolkozni, absztrakt új módszerekkel.
2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
már állatban van
2012. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

9.41

XD

2012. febr. 6. 19:26
 6/20 Ajsa ***** válasza:
16%
Mit makogsz? Úgy kezdted "tudatom". Akkor miért lett kérdő mondat? A mondatod végén a kérdőjel arra enged következtetni hogy nem tudsz valamit. De az első szó cáfolja ezt....
2012. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Ajsa ***** válasza:
82%

VÁÓ!!! Rájöttem... elolvastam a kategóriát. Szóval arra vagy kíváncsi, hogy Miként tudod az állatba áttenni a tudatodat? Bár nem értem minek, de az eljárás:

1. Bemész egy könyvtárba, vagy a google is megteszi.

2. Kérsz egy nyelvtan könyvet, kb 3 osztályos tananyag.

3. A mondat felépítése résznél fellapozod.

4. Figyelmesen elolvasod.

5. Alkalmazod a gyakorlatban is.

Mikor ezekkel megvagy szedtél össze annyi IQt, hogy ne akard morogva a töködet nyalni, vagy egy répusszal ülni a ketrecben. Vagy halként tátogni...

2012. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem makog, lehet hogy csak te nem tudsz egy mondatot értelmezni, nem értem miért kell a leg apróbb dologba belekötni?!
2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
magyarul szólva ne tegye azt mint te????
2012. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ajsa ***** válasza:
58%
Bocs de én jobban megvagyok a saját bőrömben. De nem állok le ezosokkal vitatkozni. Anyósomék is ezzel traktálnak. Ugyanolyan elfogultak mint a katolikusok. És nem nem vagyok beszűkült, én is foglalkozom wiccával, kártyával, de mindennek meg van a határa.
2012. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!