Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az oka, hogy egy halálközel...

Levka Reina kérdése:

Mi az oka, hogy egy halálközeli élmény, a "fény" látása után a legtöbb ember jó irányba változik, és mi lehet az oka, ha nem?

Figyelt kérdés

Nemrég beszéltem egy úrral, aki cukorbeteg, vérnyomásos, tüdőbeteg, és egyszer, amikor kómában volt és lélegeztették is, látta ezt a fényt - állítja, hogy létezik. (Amúgy nem vagyok vele napi kapcsolatban.)

A gyermekétől viszont tudom, hogy szíjjal, vasalózsinórral, minden elképzelhető dologgal verte, volt, hogy lapáttal ment neki - még jó, hogy félreugrott - és még azóta is "számkivetett" ez a fiú, az apa csak a másik házasságából származó gyerekének a gyerekeit kezeli unokaként, stb.

És ez a dolog a "fény" után sem változott. Vajon miért? És minek kellene történnie, hogy ő valamilyen szinten "megtérjen?", ha ez nem hatott rá?


2011. aug. 21. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű lelki oka van: újragondolják az életüket, azt hogy mit veszíthetnek, és mások hogyan láthatják őket.

Nem a fény, hanem a halál szele az, ami erre az újragondolásra készteti őket.

2011. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ehhh-gen...

Szembesülnek azzal, hogy egyszer meg fognak halni és próbálnak teljesebb, boldogabb, jobb életet élni amíg tehetik, de semmi köze a fényhez.

Aki meg hülye, az attól még az marad fény ide oda, mert nem gondol ezekbe bele.

2011. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Az a fény általában a felettük lévő villany... Én meg mentőstől hallottam, hogy soha senki nem látta a fényt, akiktől kérdezte. Akiket újra kellett éleszteni, mind azt hitte, hogy elaludt. De persze, megváltozhat, hiszen ahogy az egyik válaszoló is írta, "Szembesülnek azzal, hogy egyszer meg fognak halni és próbálnak teljesebb, boldogabb, jobb életet élni amíg tehetik, de semmi köze a fényhez." Ezzel egyetértek.
2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
a fény és az alagút hallucinációját valószínűleg az agysejtek oxigénhiánya idézi elő, bár én is úgy hallottam, hogy nem mindenki lát ilyeneket
2011. aug. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Féltik a szaros életüket a pokoltól.
2011. aug. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én álmomban láttam egy fénylényt, olyan napjaimban, mikor nagy változás előtt álltam és féltem.Nos, az álom után mondhatom, új erőre kaptam, és teljesen elfelejtettem az aggodalmaim, bátran álltam a dolgokhoz és valahányszor az álom eszembe jutott, boldog voltam.Éreztem, hogy a "fény" velem van , a mai napig érzem ezt , ha az álmom eszembe jut és hálás vagyok ezért a csodáért.Nem vagyunk egyedül ! :)
2011. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek fény, van akinek más, a jelenség létezik. Az is, hogy nem mindenki éli meg. Az "úr"-nak nevezett emberszabású viszont egyáltalán nem úr.
2011. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
A fény az igazság. Amikor látják a fényt, kiteljesedik a tudatuk.
2011. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Won ***** válasza:
100%

Az utolsónak hitt pillanatokban minden bűntudat, eltitkolt félelem és élniakarás előjön. Az élniakarás pedig mindennél erősebb ösztön, így felülír minden mást és változásra ösztönöz. Amikor pedig visszatérnek boldogan akarják leélni maradék életüket.

Az, hogy nem változik jó irányba valószínűleg azért van, mert nem elég erős benne az élniakarás. Lehet, hogy már unja az életét a sok betegsége miatt és ezért...


Won

2011. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Az ő számára még nincs itt az idő. Mert neki még sok tanulni valója van. Neki ez az élet arra való, hogy kigyógyuljon az uralkodásvágyból, az erőszak élvezetéből, és más alantas lelki betegségekből. A gyermeke jelentse fel a családvédelem, vagy emberjogi védelemnél, vagy rendőrségnél. Nem szabad eltűrni. Neki meg kell kapnia a tettének a következményét.Szándékosan kerülöm a büntetés szót. Inkább a következmény a helyes kifejezés. Ha "megússza", megint nem tanul semmit. Ő még nagyon mélyen van. Nem jöhet föl ilyen egyszerűen. Még meg kell tapasztalni a maga bőrén a fizikai bántalmazás fájdalmát, vagy más olyan szenvedéseket, amiket ő okozott másnak, akármelyik inkarnációban. Ezért fontos, hogy ne kerülje el az igazságszolgáltatást, mert ellenkező esetben nem tud miből tnaulni.
2011. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!