Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van valakinek valami bővebb...

Van valakinek valami bővebb infója arról hogy mik is azok az Orb-ok? Tudom képeken azok a kis pöttyök. De ezen felül!

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 07:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Félre ne érts, nem vagyok szkeptikus, hiszek az ezoterikus dolgokban.

Egyes körökben túl nagy misztikum övezi az "Orb"-okat. A legtöbb írás szellemi lények jelenlétét akarja látni bennük.

Egész egyszerűen az olcsóbb digitális fényképezőgépek hibái. Porszemek, pára, stb. Profi digitális gépekkel készült képeken nincsenek, sőt analóg fényképeken sem.

2012. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... nekem van egy canon de ott is előfordul, pedig nem 100 ezer volt! :)
2012. febr. 20. 09:31
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom akkor fordul elő, ha automata beállításokkal fotózol. Egy rendesen beállított fotón nincs ilyesmi, meg szerintem analóg képeken sem.
2012. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes dolog. Lehet benne valami a porszemmel kapcsolatban, meg logikus is lenne. Annyit a saját tapasztalatról, hogy nekem eddig csak egyszer, egy darabot "sikerült" lekapnom egy régi 2mpx-es Nikon-al. Egyébként fénygömbnek is szokták nevezni, avagy "kezdetleges szellemnek".
2012. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem sikerült már párat de nem tulajdonítottam neki semmi jelentőséget. Hát nem tudom érdekes jelenség azért! Van akik hisznek van akik nem .
2012. febr. 20. 11:29
 6/22 A kérdező kommentje:
A porszemet azért nem tartom lehetségesnek mert a por állandóan száll és a vaku fényénél minden képen rajta lenne... De ha poros kicsit a szekrényed teteje próbáld ki! Keverd fel kicsit aztán nyomj egy vakut és ha ugyan ezek lesznek ott is akkor igaz! :)
2012. febr. 20. 11:31
 7/22 A kérdező kommentje:

Azért ha ezek porszemek elég érdekesek;)


[link]

2012. febr. 20. 11:38
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Legtöbbször van valami nagyon egyszerű magyarázata. Amúgy elvileg az igaziak szemmel láthatóak vagy IR kamerával.


Elvileg szellem jelenlétére utalnak.

2012. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én ilyeneket szoktam látni az égen csak azok messze vannak.

Ilyen kis gömbök, amikben látok egy magot vagy mit...

Bár lehet nem ugyan az.

2012. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Vannak saját képeim, linkelem őket. Ezek tuti nem szellemek.

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!