Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látta valaki a Paranormális...

Látta valaki a Paranormális jelenség c. filmet, ami állitólag igaz történet? Vélemény?

Figyelt kérdés
1. részét néztem tegnap (többit nem is fogom), nem annyira vészes, viszont amiatt, hogy állitólag ezek valódi felvételek, annyira belém vésődött, hogy egész éjjel ezzel küzködtem álmomban, nem birom kiverni a fejemből, hogy ilyen valóban létezhet.
2012. márc. 5. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hülyeség. eleve hol tárolnának ekkora videó mennyiséget? még a bankok sem készítenek hd felvételt...és amúgy is van vagy 3 befejezése az 1. résznek
2012. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bátyám azt mondta, ő látta mind a 3 részét. És nem kapcsolódik az egyik a másikhoz. Teljesen más történetek.
2012. márc. 5. 13:50
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

mert annyi esze lehet, mint egy hangyának.

az első részben szereplő csaj nővérénél játszódik a 2. rész(pár héttel az 1. rész előtt). a harmadikban pedig gyerekként szerepelnek és megtudhatjuk miért kísérti őket a démon


az 1. rész jó volt, a második unalmas, a harmadik meg egy rakás szar, de sajna még lesz folytatás...

2012. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igaz történet a fenéket :D

Csak a rendező tudta, hogy milyen szöveggel lehet csalni a népet.

Ha igaz történet lenne, ráadásul képi bizonyítékkal alátámasztva akkor a discoveryn néznéd, nem egy ócska filmben.

2012. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem állok neki megkeresni, de fent van a neten egy videó, amiben interjút készítettek a szereplőkkel. Ha ennyire rá vagy kattanva a témára, esetleg keresd meg és akkor látni fogod, mennyire "igaz" a történet :) (Amit egyébként szvsz jól megcsináltak.)
2012. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kicsit megnyugodtam. :P
2012. márc. 5. 14:08
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
El vagy te tévedve! Az egyetlen igaz történet a Vuk !!!
2012. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Megtaláltam azt az interjút, és látom jól vannak a szinészek. :)

Köszi.

2012. márc. 5. 14:14
 9/21 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=tYkQBTAJNzs&feature=related


És ez szerintetek? Original? Ahhoz mit szóltok??

2012. márc. 5. 14:19
 10/21 anonim ***** válasza:

mit kellene? 3 befejezése van.

egy, ami a moziban volt látható, egy ami a dvd-n és még egy.

2012. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!