Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Úgy hallottam, ha feldühítem...

Úgy hallottam, ha feldühítem az "szellemeket", megölhetnek. De azt hogyan vinnék véghez és honnan tudják ezt?

Figyelt kérdés
Ha meg véletlenül semmi sem történik, akkor rá lehet fogni, hogy "szerencséd volt, mert ez egy jóindulatú entitás". Kíváncsi lennék, hogy hogyan bizonyítják ezt a "ne haragítsd magadra, mert meghalsz" elméletet azok, akik ebben hisznek. Ja, és milyen módon halnék meg? Egy szívrohammal elintéznék vagy bonyolultabb módon?
2011. jún. 26. 07:18
 1/5 anonim válasza:
a szellemek bármire képesek..
2011. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Falko ***** válasza:

A "ne haragítsd magadra, mert meghalsz elméletet" hogy is mondjam, gyermeteg.

Általában, ha szellemekről van szó, hajlamos mindenki elfelejteni, hogy az élő emberek is rendelkeznek nem fizikai karakterrel, s általában sokkal magasabb az energiaszintjük is. Azaz az élő ember fölénnyel rendelkezik a legtöbb kóborló, alvó entitással szemben.

Egyébként az egyik ismerősöm egyszer kifogott egy feldühödött szellemet - egy erősebbet. Az nem a szívrohamhoz hasonló finom eszközökkel dolgozott, hanem a bútorokat dobálta, azokkal próbálta meg eltalálni az ismerősöméket. - De persze nem igazán ment neki.

Ha olvastál már az Ahnenerbén belül ténykedő Kartothekia Társaság munkásságáról, akkor az ő szellem és démonidézéseik leirataiban is csak ilyen jellegű támadásokat fogsz találni. Ezek közül a legdurvább szellemtámadás Azathoth megidézésekor történt, minek során a démon Naudbaum várát is felrobbantotta, s a boszorkánymestert is megölte. - Tehát nyugalom, az erősen próbálkozó náciknak is vagy egy évtizedébe tellett, hogy ilyen erős démonnal fussanak össze, ami azt bizonyítja, hogy nem igazán kell félni attól, hogy egy átlagos idézésnél olyan szellembe futhatna az ember, ami el tudja tenni láb alól :)

Mindamellett csak óvatosan idézgetni.

2011. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
paranormal activity. nézd meg. amugy bonyulultabb módon lehet a körülötted lévők is meghalnak ne köss alkut egyikkel se és ne beszélj velük az a legtisztább.de ha minden áron beszélni akarsz velük de nem érted mit mondanak vegyél quaidilo(bocs nemtudom hogy kel írni meg a nevét se teljesen) táblát. ennél többet nemtudok.
2011. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezö, ez is te vagy? http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__19.. Ha igen akkor férre értettél. Igen rosszabb esetben nagy pekkel megölhet, de az ilyen életre törö támadások NAGYON ritkák. Ahogy egyik válaszoló is mondta, legtöbb esetben csak dobálnak. Valamint a szellemek közt is ugyan olyan a jó, rossz arány mint az emberek közt. Nem csak arról írnak hogy szellemek terrorizálnak egy családot, hanem arról is hogy embereket vezetnek ki az égö házból, stb.
2011. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

elugranak a fotel mögül egy 80 éves prostival és belehalsz a látványába


de amúgy mindenre van fizikai magyarázat, tehát szellemek nem léteznek, az emberek legtöbbször csak beetetik maguknak a hasonló rémtörtneteket, és az első ijesztő dologtól szívrohamot lehet kapni hiszen a stressztől felgyorsul a szived. akik pedig hisznek benne minden normális dolgot abnormálisnak hisznek, amint mondtam és mondja sok milliárd ember mindenre van fizikai magyarázat.

2011. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!