Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemeket, démonokat,...

Szellemeket, démonokat, illetve egyéb ilyen furcsaságokat látni, vagy bármilyen más módon érzékelni valamilyen különös kiváltság?

Figyelt kérdés
Sokan írják itt, hogy miket látnak, de én még soha semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Volt aki olyant írt, hogy a gyerekek 5 éves korig látják a szellemeket. Én nem emlékszem ilyenre, hogy láttam volna egyet is. Abban a szobában, ahol jelenleg lakom, már ketten is meghaltak, és ez sem nyilvánul meg semmiben. Akkor most az a különleges, ha valaki egyáltalán nem fogékony az ilyesmire, vagy az, ha valaki igen?
2011. júl. 7. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én sok dolgot láttam már, a legtöbbet el se hinnék de nem is érdekel. Vannak emberek akik látnak ezt azt, és vannak akik soha semmit. Még akkor se látnál semmit ha velem laknál, hiába látom én. Nem hiszem hogy különleges lenne aki látja, csupán ezzel a képességgel született.
2011. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert te még nem élted át, nem kéne mindenkit le ostobázni. Ha csak azt képzeltem hogy láttam szellemet, akkor miért éreztem sokszor különös dolgokat? Ti azért találtok ki mindenféle baromságot, alvásparalízis stb, mert nem tudjátok elviselni hogy van aki látja, ti meg nem. De hidd el, jobb is nektek.
2011. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Sajnálom az ilyeneket amiért hülyeségeket kell kitalálniuk hogy feldobják az unalmas életüket.
2011. júl. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha kiskorodban nem láttál szellemeket, (amit nem tudhatsz, mert legtöbbnyire elfelejted), akkor szerencsés vagy, mert nálad nem voltak. Na meg a spirituálisan fejlettebbek könyebben meglátják öket mint az átlag emberek. Na meg az ilyen emberekre rá is tapadnak.
2011. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Won ***** válasza:
79%
5 éves korig mindenkinek jár, de némelyek ezutéán is megőrzik ez a képességet.
2011. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, en peldaul nem tudom, mire velni a megerzeseimet, amik be is valnak..ez nem felelmetes, de ha szellemet latsz az nagyon is az. szuletesem utan par honappal meghalt deditatam.Majd olyan 8 eves korul abba a hazba koltoztek az uncsimek, en meg ott aludtam egy darabig beszelgettunk(en az emeletes agyban aludtam, ok lent) majd nem valaszoltak, lehajoltam, hogy assam, hogy mit csinalnak, es egy nagy feher arcot lattam. egy oregember arcat, nagyon megijedtem, es bebujtam a paplan ala. nem mertem ujra visszanezni. majd 13 evesen talaltam otthon egy kepet a halott dednagyapamrol..es igen, ot lattam akkor ott, mikor leneztem..
2011. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egyre több a képzelődő, beteg ember valóban, aki úgy képzeli, hogy lát valamit.....Sok a stress
2011. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek nem léteznek, bizonyíték ide vagy oda.

Viszont, vannak akik jól élnek belőle, hogy azoknak a gondolkodását erősítik akik hisznek ezekben. Néha egy ,,támogató vállveregetés" ,,cinkos, mindent tudó összekacsintás" is jólesik annak aki szeretne hasonlókban hinni:-) Olvasd el az Önigazolás lélaktanát vagy a Rábeszélőgépet, esetleg valami mélyebb szociálpszichológiát Aronson-tól, mondjuk a Társas lényt.

Szerintem a lényeg abban van, hogy aki hinni szeretne valamiben az talál hozzá megerősítő közösséget, persze az gyakran nincs ingyen:-)) Az ezok-k jó pszichológiai érzékkel választják ki maguknak a palimadarakat:-) A tudomány gyakran uncsi és fárasztó tanulással jár, míg az ilyen izékben hinni izgalmas, nem kell hozzá sok ész és ráadásul megadja a beavatottság érzését , ami sokaknak hiányzik. Ez a meggyőzés alapja.

2011. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!