Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az hogy egyik napon...

Miért van az hogy egyik napon mindenkinek szimpi másikon viszont mindenkinek ellenszenves vagyok?

Figyelt kérdés

Ugyanabba a ruhába voltam, kb ugyanolyan jókedvvel két különböző napon, de ilyen már elötte is volt.

Úgy van hogy egyik napon mindenki összes rokonom, és az idegenek is ellenszenveskednek, másnap pedig mindenki szeret, meghallgat, mindenkinek tetszek. És ez ellen eddig semmi trükk vagy viselkedésminta se hatott.

Kb amúgy csak ötnaponta fordul elö hogy mindenki utál...


2012. ápr. 30. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Beképzeled. Ha szeretnek, akkor szeretnek, ha nem, akkor nem. A körülötted lévő embereknek is lehet rosszabb napjuk, amikor úgy látszik, mintha nem szeretnének, meg neked is lehetnek rosszabb napjaid, amikor nem érzed mások szeretetét. És ez a kettő együtt is előfordulhat, azok a szar napok.
2012. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van bőven olyan determináló faktor, amit az ember nem láthat át. Akad furcsaság elég :)
2012. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
büdös voltál, mert nem cseréltél ruhát
2012. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

És te hogy érzed magad azokon a napokon, amikor mindenki utál?

Az embernek van egy "rezgése", ami ha alacsonyan van, az emberek elutasítanak, kerülnek, ha pedig magas, akkor vonzod őket magadhoz.

2012. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszerűen kisugárzás kérdése. Amilyen kedved van, amilyen a pszichéd az adott napon, azt közvetíted kifelé. Én ezzel direkt játszani szoktam és jönnek a várva várt reakciók... :)
2012. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!