Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez volt az alfa-állapot?

Ez volt az alfa-állapot?

Figyelt kérdés
Tegnap este próbáltam először, mert sok jót hallottam erről az agykontrollos dologról. 100-tól visszafelé számoltam, és már 45-nél volt olyan fura érzésem, akkor egy kicsit megijedtem, de aztán folytattam, és 0-nál megint előjött, rájöttem, hogy tudatomnál vagyok, szóval ott maradtam. Olyan zsibbadás-félét éreztem az egész testemben, meg nem éreztem magam alatt az ágyat, és a fejem mintha egy kicsit felemelkedett volna. De aztán nem tudtam sokáig ott maradni. De ma reggel sokkal kipihentebb vagyok, mint máskor... Akkor mi is volt ez? És hogy lehet hatékonyan alkalmazni? Hogy tudok tovább ott maradni? Vagy milyen technikák vannak még?

2012. márc. 13. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem tudtál sokáig ott maradni? Elvileg a kijövésnek is protokollja van, nem annyi, hogy kinyitom a szemem és akkor bétában vagyok. Menj el egy tanfolyamra, ha ennyire érdekel, ott hamarabb megtanulhatod.
2012. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen az volt. Amúgy nem kell túl spilázni az alfa állapotot, gyak minden meditáció, relaxáció és semmittevés közben előjön és magától elmúlik amint a meditáció, relaxáció, semmittevés véget ér. Az agykontroll amúgy szerintem nem a legjobb módja a meditációnak, egyszerűbb ha 1-től 10-ig számolsz újra és újra, sokkal könnyebb úgy megfelelő tudatállapotban maradni, mint valamilyen képre koncentrálni. Bár persze ez változó.
2012. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem értek egyet az előttem szólóval! Az alfa állapotot állapotot egyébként úgy a legcélszerűbb megteremteni, hogy vagy fekszel vagy ülsz. Állva semmiképp. Légzéssel kezdődik az egész mély levegő ki és be fél percig majd közben elképzeled a 3x a 3-as számot magad előtt folytatod a légzést és elképzeled a 2-est 3x majd az egyest is 3x. Amikor ez megvan lazítasz abbahagyod a légzést csak meditálsz POZITÍVAN! Vizualizálsz pár képet örömt, boldogságot, mosolygó arcokat pénzt vagy ami boldoggá tesz. Az alfa nem csak semmittevésről szól mert a lusta ember sem tesz semmit mégsincs alfába. Kijönni belőle meg úgy kell, hogy számolsz visszafele 5től és az 1 után kinyitoda a szemed és veszel egy mély levegőt. Ha elalvás előtt csinálod nem kell kijönni az alfából mert következik a REM fázis majd ő csinálja a dolgát. Van nagyon sok agykontroll fajta. Fájdalom kontroll, pénzmágnes meg hasonlóak. Olvasd el a Silva féle agykontroll tanulmányt. Találsz egy párat a neten. Nagyon hasznos nekem bevált. Pl én ébresztő nélkül kelek fel már több mint fél éve mert beprogramoztam magam ezt a dolgot és csak pár napig kellett csinálni a pénzmágnes az egy tuti dolog :D Azóta 23 évesen középvezetői beosztásban dologozm egy cégnél és a fizetésem is nagyon jó. Csak magadra használd és csak pozitívan. De van egy olyan is amit más embernél tudsz használni persze csak ha jót akarsz neki!
2012. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen vagy beszerzek egy könyvet, vagy elmegyek tanfolyamra, mert érdekes dolgokat lehet vele csinálni...
2012. márc. 13. 12:49
 5/6 Tibi papa válasza:
Az alfa állapot nem egy misztikum. Naponta többször kerülünk alfába.A legjellemzőbb vagy inkább emlékezetesebb az amikor reggel felébredsz és abban a "félálom szerü állapotban vagy.De biztosan jártál már úgy egy hosszú utazás során, hogy "jé már itt is vagyok!",nos azért tűnik rövidnek az út mert közben alfában voltál/még akkor is így van, ha közben vezettél/.agykontroll.hu ott találsz jó tanfolyamot.Megéri.
2012. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egy valós, létező dolog, és hogy minden nap átéljük, csak gondolom nem tudatosítjuk, és nem tart sokáig. Nekem az egész olyan volt, mintha egy kötélen egyensúlyoztam volna - ha egy kicsit nem koncentráltam, akkor mindjárt elmúlt az az érzés.
2012. márc. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!